Diğerleri Kimdir?

Ecem Onaran Kimdir?

Haziran 1989 doğumlu olan Ecem Onaran 30 yaşındadır. İş hayatına antrenör olarak devam etmektedir. Daha önce hiç evlenmemiş olan sporcu Berk Aldanmaz ile uzun zamandır beraberdir. Uzun zamandır Fenerbahçe ve Milli Takım için yarışmakta olan Ecem onaran boyu 1.73 m ve kilosu 55 kg olarak bilinir.

Son zamanlarda Survivor ile beraber büyük bir popülerlik kazanmakta olan Ecem Onaran kimdir? Ecem Onaran sevgilisi var mı, evli mi? İşte son zamanlarda televizyonda oldukça fazla şekilde görülen Ecem Onaran’ın biyografisi ve hayatı.

Ecem Onaran Biyografisi Sesli Anlatımı

Ecem Onaran Biyografisi

9 Haziran 1989 doğumlu olan Ecem Onaran 30 yaşındadır. İş hayatına antrenör olarak devam etmektedir. Daha önce hiç evlenmemiş olan sporcu Berk Aldanmaz ile uzun zamandır beraberdir. Uzun zamandır Fenerbahçe ve Milli Takım için yarışmakta olan Ecem onaran boyu 1.73 m ve kilosu 55 kg olarak bilinir. Ecem Onaran spor hayatına 8 yaşında başlamıştır. Ege Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu’nda eğitim almıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Melih Şendil kimdir?

Ecem Onaran Nerelidir?

En çok merak edilen sorulardan biri de Ecem Onaran nereli olmaktadır. Başarılı sporcunun İzmirli olduğu bilinmektedir.

Ecem Onaran’ın Aldığı Ödüller Nelerdir?

Ecem Onaran yıllarca Fenerbahçe adına yarışmıştır. 2001 yılında kapalı salon 300 m Türkiye rekorunu aldı. 2002 yılında 400 metre yarışında dört farklı yaş kategorisinin Türkiye rekorunu kırdı. 2003 de 55.89’luk 400 m derecesini aldı. Böylece Avrupa’nın en iyi derecesi ödülüne layık görüldü. 13 yaşında A Milli Takımı’na girmiş olan ilk Türk kız sporcusu unvanını aldı.

Ayrıca, Fenerbahçe Spor Kulübü’ne hizmet vermekte olan en iyi kadın sporcular ödülünü almıştır. Yılmaz Sazak Uluslararası atletizm yarışmasında 100 m Yıldız Bayanlar Türkiye rekorunu kırdı. Balkan Şampiyonasında 400 metre şampiyonu oldu.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak