The title of the page
Spor

Passolig telefon numarası güncelleme

Bu Yazıda Neler Var?

Passolig sisteminde kayıtlı olan telefon numaranız artık kullanım dışıysa ya da sistemde kayıtlı olan numaranızı değiştirmek istiyorsanız, bunun için sırasıyla şu adımları takip etmeniz gerekli;

Passolig kartınızı ve TC kimlik kartınızı önlü arkalı taratacaksınız. Ayrıca, Aktif Bank Genel Müdürlüğü’ne de bir dilekçe yazacaksınız, yazdığınız bu dilekçeyi de taratacaksınız. Önlü arkalı tarattığınız TC kimlik kartı ve Passolig kartınızın yanı sıra, yine tarattığınız dilekçenizi aynı mail içinde [email protected] adresine ulaştıracaksınız.

ÖRNEK DİLEKÇE

Tarih: ../../..

AKTİF BANK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE;

Tarafınızda kayıtlı olan “05.. … .. ..” cep telefonu numaramın “05.. … .. ..” şeklinde güncellenmesi için gereğinin yapılmasını talep ederim.

Bunu da Okuyabilirsin...  Darıca Gençlerbirliği nerenin takımı?

İsim Soyisim
İmza

Sitemizin Uygulaması Google Play'de Passolig telefon numarası güncelleme 1 – google play indir e1608493225897
Test ve Deneme Çözme Uygulamamız Google Play'de Passolig telefon numarası güncelleme 1 – google play indir e1608493225897

NOT: Dilekçenizde kullandığınız tarih ile maili göndereceğiz tarih aynı olmalıdır. Yapılan en ufak hata da dahi mailiniz işleme alınmıyor. Bütün işlemleri eksiksiz olarak yerine getirmeniz halinde, telefon numaranız 1-2 hafta içinde güncellenecektir.


Yorumlar

YorumlarBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu