Kimdir?

Yusuf Aktaş kimdir? Reynmen aslen nereli yaşı

Sosyal medya fenomeni ünlü Youtuber Reynmen gerçek adıyla Yusuf Aktaş kimdir? Son olarak “Suriye El-Bab’ta Bir Gün Geçirmek!” adlı videosu ile gündeme gelen Yusuf Aktaş aslen nerelidir ve kaç yaşındadır? İşte geniş bir hayran kitlesine sahip olan Reynmen’in biyografisi ve hayatı

Sosyal medya fenomeni ünlü Youtuber Reynmen gerçek adıyla Yusuf Aktaş kimdir? Son olarak “Suriye El-Bab’ta Bir Gün Geçirmek!” adlı videosu ile gündeme gelen Yusuf Aktaş aslen nerelidir ve kaç yaşındadır? İşte geniş bir hayran kitlesine sahip olan Reynmen sevgilisi kimdir ve biyografisi’ni sizler için derledik. 

Reynmen ( Yusuf Aktaş) Kimdir? Sesli Anlatım

[minima-video platform=”yt” code=”7omIS7GMhj8″]

Reynmen ( Yusuf Aktaş) Biyografisi

06 Aralık 1995 senesinde doğan Reynmen gerçek adıyla Yusuf Aktaş aslen Sivaslıdır. İstanbul’da doğup büyüyen Reynmen’in bir erkek kardeşi ve bir ablası bulunmaktadır. İlkokul eğitimin  Ahmet Kabaklı Okulunda ve Fatih Sultan Mehmet okullarında tamamlamıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Aylin Coşkun kimdir? Kaç yaşında şarkıları?

Lise eğitimini ise  Bahçeşehir İMKB Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesine başlamış ardıan Başakşehir Lisesi’ne geçiş yapmış fakat burada bitiremeyince Açıköğretim’den Lise eğitimi bitirmiştir. Bir dönem Bağcılar’da ikamet etmiştir.

Reynmen Boyu

Yakışıklı Youtuber Reynmen Boyu 1,78 cm, Kilosu İse 83 kg dır. 

Yusuf Aktaş Sevgilisi 

Üniversite eğitimini Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünde devam ettiren Yusuf Aktaş bir süre önce popüler olan sosyal medya platformu olan Scorp’ta ünlenmiştir. Doğallığı ve ağzının iyi laf yapıyor olması sebebiyle geniş bir hayran kitlesine sahip olan namı diğer Reynmen sevgilisi bulunmamaktadır. Show TV ekranlarında yer alan Çocuktan Al Haberi programına Bahar Şahin ile beraber katılan Yusuf Aktaş, kafalarda sevgili olup olmadıkları hakkında soru işareti uyandırdı ve sosyal medyada gündem oldu. Fakat ikili konuyla ilgili bir açıklama yapmadı.

Bunu da Okuyabilirsin...  Kevser İme Şahin kimdir?

Peki kimdir bu Bahar Şahin? Biyografisini görmek için tıklayınız

Şimdilerde YouTube kanalında yayınladığı videolarla bilinen Yusuf Aktaş’ın 1 buçuk milyonun üzerinde takipçisi bulunmaktadır. Son olarak “Suriye El-Bab’ta Bir Gün Geçirmek!” adlı videosu ile bir çok kanala haber olmuş ve gündeme gelmiştir.

Yusuf Aktaş’ın Yani Reynmen’in Fotoğrafları

 

 

 

 

 

 

 

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak