Kimdir?

Mehmet Aykaç Kimdir?

Mehmet Aykaç, Bir Litre Gözyaşı dizisi ile birlikte büyük bir popülerlik kazanmıştır. Peki  Mehmet Aykaç kimdir? Son zamanlarda daha popüler halde olan genç ünlülerden biri de Mehmet Aykaç’tır. Yakışıklılığı ve oyunculuğu ile hem yönetmenlerin hem de izleyicilerin beğenisini kazanmıştır.

Mehmet Aykaç Kimdir

25.04.1992 yılında Hatay Erzin’de dünyaya gelmiştir. Mehmet Aykaç, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Opera ve Koro Şarkıcılığı Bölümü’nde eğitim almıştır. Eğitim alırken aynı zamanda özel olarak sahne dersleri de almıştır.

Mehmet Aykaç, oyunculuğun yanı sıra aynı zamanda keman ve gitar çalabilmekte ayrıca Körfez İstanbul Spor’da lisanslı olarak geçmişte futbol oynamıştır. Müziğe olan ilgisinden dolayı Mehmet Aykaç hala yayımlanan(O Ses Türkiye) bir müzik yarışmasına katılmış, ancak yarışmada elenmiştir. Bunların yanı sıra Mehmet Aykaç son zamanlarda boks sporuna merak salmış ve boks yapmaktadır. Birçok farklı branşla ilgilenen oyuncu şuan için gelen dizi ve film tekliflerini değerlendirmektedir. Mehmet aykaç başaralı oyuncular arasında yer almaktadır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Hakkı Öznur kimdir?

Mehmet Aykaç Rol Aldığı Diziler 

Mehmet Aykaç, izleyici ile ilk defa 2013 yılında rol aldığı Eski Hikaye dizisindeki Atakan rolü ile buluştu. Sonrasında Eski Hikaye ve Kırgın Çiçekler dizilerinde de halkın beğenisini kazandı. Son olarak ise Bir Litre Gözyaşı adlı dizideki genç oyuncu, rol arkadaşı Miray Danerile kameralar karşısına çıktı. Aynı zamanda Mehmet Aykaç lise yıllarında iken kendi bestelediği şarkısı ile En iyi beste – en iyi solist ödülü almıştır.

Mehmet Aykaç Boyu

Türkiye’deki genç ünlülerin boylarına baktığımız zaman Mehmet Aykaç’ın boyu ortalama düzeydedir. Mehmet Aykaç boyu 1.75 m’dir.

Mehmet Aykaç Kilosu

Mehmet Aykaç kilosu 70 kg’dır.

Mehmet Aykaç Sevgilisi

Sosyal medya hesaplarında ve basına yansıyan röportajlarında Mehmet Aykaç bir sevgilisinin varlığından bahsetmemektedir. Bu paylaşımlara göre Mehmet Aykaç sevgilisi yoktur.

Bunu da Okuyabilirsin...  Serhat Tutumluer Kimdir?

 

 

 

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak