Kimdir?

Melis Sezen Kimdir?

Rol aldığı dizilerle dikkat çeken Melis Sezen, son günlerin en çok sorgulanan isimleri arasında yer alıyor. Oyunculuk kariyerine dizilerle başlayan Melis Sezen kısa zamanda birçok projede rol almayı başardı. Bu sebeple magazin dünyasının yakın takibine girmekle beraber seyircinin de hayatını merak ettiği bir isim olmaya başlamıştır. Peki,Melis Sezen kimdir? Aslen nerelidir? Melis Sezen Sevgilisi var mıdır? İşte Melis Sezen hakkında merak edilen tüm detaylar.

Rol aldığı dizilerle dikkat çeken Melis Sezen, son günlerin en çok sorgulanan isimleri arasında yer alıyor. Oyunculuk kariyerine dizilerle başlayan Melis Sezen kısa zamanda birçok projede rol almayı başardı. Bu sebeple magazin dünyasının yakın takibine girmekle beraber seyircinin de hayatını merak ettiği bir isim olmaya başlamıştır. Peki, Melis Sezen kimdir? Aslen nerelidir? Melis Sezen Sevgilisi var mıdır? İşte Melis Sezen hakkında merak edilen tüm detaylar.

Melis Sezen Kimdir?

2 Aralık 1993 yılında dünyaya gelen Melis Sezen, İstanbul doğumludur. 25 yaşında olan oyuncu, eğitimini Koç Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Medya ve Görsel Sanatlar bölümünden mezun olduktan sonra, ilk oyunculuk deneyimini Hayat Bazen Tatlıdır adlı dizi ile yaşadı. Daha sonra Siyah İnci isimli dizide Tolga Sayışman, Berk Akman ve Hande Erçel ile birlikte rol almıştır. Siyah İnci dizisinde “Ebru” karakterini canlandıran Melis Sezen boyu 1.69’dur.

Bunu da Okuyabilirsin...  Sarp Akkaya Kimdir?

Melis Sezen

Melis Sezen Sevgilisi Kim?

Melis Sezen’in adı son günlerde Murat Dalkılıç ile anılmaya başlandı. Hakkında çıkan iddialara sessiz kalmayan oyuncu, sosyal medya üzerinden bir mesaj yayınladı. Melis Sezen “Murat Dalkılıç’la son günlerde hakkımda çıkan haberler kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır. Biz sevgili Murat ile çok güzel bir film çekiminde bulunduk, o kadar… Aramızda sevgililik diye bir şey söz konusu değildir” diye bir açıklamada bulundu.

Melis Sezen’in Oynadığı Dizi ve Filmler

Melis Sezen, ilk oyunculuk deneyimini 2016 yılında yayınlanmaya başlayan Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde “Asya” karakterini canlandırarak gerçekleştirmiştir. Ardından 2017 yılında yayınlanan Siyah İnci dizisinde rol aldı. Bu dizide de “Ebru” karakterinin canlandırmıştır.

Melis Sezen, son olarak 16 Nisan’da yayına girecek olan Leke dizisinde rol alıyor. Yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun üstlendiği ve Yıldız Tunç’un senaryosunu yazdığı filmde, Burak Sevinç ve Melis Sezen başrolleri paylaşıyor. Leke dizisi “Kadınlara karşı ön yargılı ve mesafeli bir adam ile hayatını işitme engelli kardeşine adayan bir kadının hayatlarının kesişmesini anlatmaktadır. Dizide ayrıca; Selen Uçar, Tolga Güleç, Mehmet Bozdoğan, Nurnisa Yıldırım, Tuğçe Açıkgöz, Ferdi Sancar, Lale Başar, Selahattin Paşa gibi isimler de yer almaktadır.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak