Kimdir?

Hazal Türesan Kimdir?

Sevilen oyuncu Demet Evgar’a olan benzerliği ile dikkat çeken oyuncu Hazal Türesan kimdir soruları son zamanlarda merak edilmektedir. 7 Mayıs 1985 yılında doğan sevilen oyuncu doğma büyüme Ankaralıdır. hazal türesan boyu 1,70 kilosu ise 51 kg’dır. Sevilen oyuncu hazal türesan instagram sayfasında takipçileri oyuncunun paylaşımlarını takip etmektedirler. İnstagram hesabına bakıldığında hazal türesan sevgilisi olmadığı görülmektedir.

Hazal Türesan Dizileri

Sevilen oyuncu Ankara Üniversitesi’nde tiyatro eğitimi almıştır. hazal türesan dizileri arasında ilk olarak günlük dizi 2008

Unutma Beni dizisinde rol almıştır. Ancak oyuncu ismini 2014 yılında Tuğba Büyük üstün ve Engin Akyürek’le beraber oynadığı Kara Para Aşk dizisinde duyurmuştur. Oyuncu bu dizide Aslı karakterine hayat vermiştir. Oyuncu daha sonra 2016 yılında Furkan Andıç ve Leyla Tuğutlu ile beraber Tatlı İntikam adlı dizide rol almıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Ezgi Mola Kimdir? Kaç Yaşında?

Söz konusu dizide Başak karakterine hayat vermiştir. Oyuncu daha sonra 2017 yılı yapımı olan Fazilet Hanım ve Kızları isimli dizide Yasemin rolünü canlandırmıştır. Oyuncunun 2019-2020 sezonunda Mucize Doktor isimli dizide Beliz isimli karakteri canlandıracağı gelen haberler arasındadır. Oyuncunun daha uzun yıllar oyunculuk yapacağı rol aldığı dizilerden belli olmaktadır.

Hazal Türesan Sinema Filmleri

Sevilen oyuncu dizilerin yanı sıra sinema filmlerinde de rol almıştır. İlk sinema filmi 2014 yılında rol aldığı Bir Don Juan Öldürmek isimli filmdir. Oyuncu daha sonra 2015 yılında Sol Şerit isimli filmde Zeynep karakterine hayat vermiştir. Oyuncu son olarak 2019 yılında Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle isimli filmde rol almıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Genco Ecer Kimdir? Sevgilisi Kim?

Hazal Türesan Tiyatro Çalışmaları

Oyuncu tiyatro çalışmalarında da yer almıştır. Tiyatro oyunlarından bazıları Nar, Kuşlar, Azizname, Çöplük ve Soytarılar Okulu isimli oyunlardır. Oyuncu aynı zamanda reklam filmlerinde seslendirmede rol yapmaktadır.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak