Kimdir?

Ceren Yalazoğlu Kimdir?

Beni Affet dizisi ile birlikte büyük popülerlik kazanan Ceren Yalazoğlu kimdir. Gündüz kuşağı dizilerin içinde soluksuz en çok sevilerek izlenen Beni Affet dizisine 2011 yılında katılan Ceren Yalazoğlu, başarılı oyunculuğu neticesinde çok fazla hayran kitlesine sahip olmuştur.

Ceren Yalazoğlu Kimdir Ve Nereli?

Başarılı oyuncunun biyografisine baktığımız da; 15 Şubat 1992 senesinde Ankara da doğan güzel oyuncu, güzel geçen eğitim hayatının ardından üniversiteyi Çanakkale de okumaya gitmiş ve de Onsekiz Mart Üniversitesi’nde Sahne Bölümünü bitirmiştir. Ceren Yalazoğlu boyu 1.68 cm ve Ceren Yalazoğlu kilosu 57’dir.

Bunu da Okuyabilirsin...  Didem Arslan Yılmaz kimdir?

Ceren Yalazoğlu Kaç Yaşında

27 yaşında olan genç oyuncunun, iş hayatına adım attığı Beni Affet dizisi sayesinde popülerliği artmış ve birçok hayran kitlesine ulaşmıştır. Yine rol arkadaşı olan Osman Karakoç’la o dönemler sevgili olduklarına dair söylentiler de yayılmaktadır.

Kariyerini halen bu dizide devam ettirmekte olan Ceren Yalazoğlu; hayatında sakinliği seven ve oyunculuk dışında vaktini evinde olmayı, kahvesini müzik eşliğinde yudumlamaktan huzur bulduğunu belirten ifadeleri de bulunmaktadır.

Ceren Yalazoğlu Sevgilisi

Hayatında ki her şeyin huzurlu bir şekilde devam ettiği ve işinde çok başarılı olan, sevdiği işle ilgilenen Ceren Yalazoğlu; rol arkadaşı olan Osman Karakoç’la olan söylentilerin doğru olduğunu bizlere mutlu bir evlilik haberi ile belirttiler. Alt tarafta yer alan Güzel oyuncunun Sevgilisi Osman Karakoç’dur.

Bunu da Okuyabilirsin...  Burcu Özberk Kimdir?

Osman Karakoç

İşinin devamından sonraki 2 sene sonra 2013 senesinde, birçok ünlü oyuncularında katıldığı dillere destan bir törenle Çanakkale’de ünlü çift dünya evine girmişlerdir. Uzun saatlere kadar devam etmiş olan tören de çift ve törendekiler çok eğlenceli vakit geçirmişler, mutlu çifte özel de bir düğün olma özelliği göstermiştir.

Bugüne kadar Beni Affet dizinde rol alan güzel ve genç oyuncunun ilerleyen senelerde rol alacağı farklı projeleri merakla beklemekteyiz.

 

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak