Kimdir?

Hasibe Eren Kimdir?

Birçok dizide başarıdan başarıya koşan ve farklı oyunculuğu ile göz dolduran Hasibe Eren kimdir? Üstün yetenekli oyuncu Hasibe Eren hayranları tarafından sürekli takip edilmektedir. Güzel oyuncu Hasibe Eren hakkındaki tüm detaylar;

Birçok dizide başarıdan başarıya koşan ve farklı oyunculuğu ile göz dolduran Hasibe Eren kimdir? Üstün yetenekli oyuncu Hasibe Eren hayranları tarafından sürekli takip edilmektedir. Güzel oyuncu Hasibe Eren hakkındaki tüm detaylar;

Hasibe Eren Biyografi

Güzel oyuncu Eren 6 Haziran 1975 yılı Almanya doğumludur. Eren’in asıl ismi Hasibe Özlem Eren‘dir. Ancak sürekli Hasibe Eren olarak anılmaktadır. Aslen Kahramanmaraşlı olan Hasibe Eren liseyi İstanbul’da bitirmiştir. 43 yaşındaki oyuncu başarılı bir eğitim öğretim dönemi geçirmiştir. Hasibe Eren İstanbul Üniversitesi Piyasa araştırmaları ve Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. Başarılı bir üniversite dönemi geçiren ve oyuncu olmak isteyen yetenekli oyuncu İstanbul Üniversitesi Öğrenci Kültür Merkezi(ÖKM) tiyatro oyunlarında görev almıştır. Hasibe Eren 2001 yılında reklam ve metin yazarı olan Togay Kılıçoğlu ile nikah masasına oturdu. Çift anlaşamayarak 4 Aralık 2007 yılında boşanarak yolarını ayırdı.

Bunu da Okuyabilirsin...  Özge Özder Kimdir? Kaç Yaşında?

Oyunculuk Kariyeri

Küçük yaştan beri oyuncu olmak isteyen ve üniversiteyi okurken tiyatro oyunlarında ufak roller alan Hasibe Eren günümüzün başarılı oyuncularındadır. Bizler genç oyuncu Eren’i Sıdıka dizisi ile tanıdık. Daha sonrasında ise birçok dizide önemli roller almıştır. 1996 yılında İstanbul Belediyesi Şehir Tiyatroları Çocuk genç eğitim Biriminde görev almıştır. Başarılı oyuncu Eren 2006 yılında senaristliğini Gülse Birsel’in üstlendiği “Avrupa yakası” isimli dizide Makbule rolüyle gönüllerde taht kurmuştur.

Ayrıca Anlat İstanbul filminde Külkedisi zamanında Ece Hâkim’e ve ünlü manken Azra Akın’a oyuncu koçluğu yaparak başarısını herkese göstermiş oldu. Şaşı felek Çıkmazı, Yağmur zamanı, Kibara ana, Canım Kocacığım gibi dizi ve filmlerde de rol almıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Hadise kimdir? Gerçek adı ve sevgilisi kim?

Hasibe Eren’in Oynadığı Tiyatro Oyunları

  • Arzunun Onda Dokuzu
  • Rumuz Goncagül
  • Yeditepeli Aşk

Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz gibi tiyatro oyunlarında önemli roller üstlenmiştir. Başarılı bir oyunculuk geçmişi vardır.

Film Ve Dizileri

2012    Pazarları Hiç Sevmem

2012    Yalan Dünya

2006-2009  Avrupa Yakası

2004    Yağmur Zamanı

2003    Oyuncak Fabrikası

2002    Kibar Ana

2002    Canım Kocacığım

2002    Kaymaklı Ekmek Kadayıfı

2002    Aşk Meydan Savaşı

2000    Şaşı Felek Çıkmazı

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak