Aras Bulut İynemli Kimdir? | Onlinezeka
Kimdir?

Aras Bulut İynemli Kimdir?

Son dönemlerde Çukur dizisi ile birlikte büyük bir popülerlik kazanan Aras Bulut İynemli kimdir. Yüksek bölüm ücretleri ile birlikte büyük bir yankı uyandıran Aras Bulut İynemli, evli midir veya sevgilisi bulunuyor mu? İşte son dönemlerde magazin gündemini oldukça sık bir şekilde işgal eden Aras Bulut İynemli’nin biyografisi ve hayatı.

Aras Bulut iynemli, Son dönemlerde Çukur dizisinde Yamaç karakterini canlandıran yakışıklı oyuncu  Yüksek bölüm ücretleri ile birlikte büyük bir yankı uyandıran Aras Bulut İynemli, evli midir veya sevgilisi bulunuyor mu? İşte son dönemlerde magazin gündemini oldukça sık bir şekilde işgal eden Aras Bulut İynemli’nin biyografisi ve hayatı.

Aras Bulut İynemli Kimdir

Son yıllarda oynadığı dizilerin tümünde ilgi çekici oyunculuğu ve karizmatik yapısı ile birlikte özellikle genç kızların hayran olduğu Aras Bulut İynemli, birçok farklı dizide rol alarak günümüze kadar ulaşan kariyerinde önemli bir çizgi yakalamıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Murat Daltaban kimdir?

25 Ağustos 1990 tarihinde İstanbul’da doğmuş olan Aras Bulut İynemli, Cengiz ve Sevtap İynemli çiftinin en küçük çocuğu olmakla birlikte abisi  tiyatrocu ablası da ses sanatçısıdır.

Aras Bulut iynemli Boyu

28 yaşındaki sanatçı 1.83 cm boyu ile merak edilen Aras Bulut İynemli boyu sorusu konusunda da iyi bir fiziğe sahip olduğunu gösteriyor.

İynemli, oyunculuk kariyeri ile birlikte günümüzde eğitim hayatını da İstanbul Teknik Üniversitesi’nde uçak mühendisliği bölümünü okuyarak sürdürmektedir. Bu bilgiler ile birlikte özellikle Aras Bulut İynemli sevgilisi var mı konusu herkes tarafından merak edilen konuların başında geliyor.

 Aras Bulut İynemli Sevgilisi 

Özellikle genç kızlar tarafından merak edilmekte olan Aras Bulut sevgilisi var mı konusunda net bir cevap verilebilir. Geçtiğimiz yaz mevsiminde sevgilisi Bilge Önal ile birlikte sahillerde romantik anlar sergileyen Aras Bulut İynemli’nin, daha önceki dönemlerde farklı dizilerde rol alan Önal ile ilişkisi devam etmektedir.

Bunu da Okuyabilirsin...  Akın Akınözü Kimdir? Sevgilisi Kim?

Daha önce birçok farklı televizyon ve sinema yapımında yer alan İynemli, özellikle 2009 yılında başlayan oyunculuk macerası ile birlikte bugüne kadar Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Mahmut ile Meryem, Muhteşem Yüzyıl, Pek Yakında, Maral En Güzel Hikayem, İçerde ve Çukur dizileri ile birlikte bilinmektedir. Bu yapımlarda birçok defa ödül kazanan oyuncunun sevgilisi Önal ile devam eden ilişkilerinde evlilik planların gündemde olmadığı biliniyor.

Aras Bulut İynemli Ailesi

Aras bulut İynemli’nin babası Cengiz İynemli Uydu Teknikeri’dir. Annesi Sevtap İynemli ve Kardeşleri Orçun iynemli ve Yeşim İynemli’dir.

Aras Bulut İynemli Kimdir? 1 – Aras Bulut İynemli Kimdir

Aras Bulut 2016 Yılında Yayınlanan İçerde dizisi ile büyük popülerlik kazanmıştır. Gösterdiği usta oyunculuk performansı ile büyük hayran kitlesi oluşmuştur.

Bunu da Okuyabilirsin...  Hakan Kurtaş Kimdir? Sevgilisi Kim?

Aras Bulut İynemli Kimdir? 2 – Aras Bulut İynemli Diziler

Aras Bulut İynemli 2018 Altın Kelebek Ödülleri Yarışmasında Yılın en iyi erkek oyuncu ödülünü almıştır.

Aras Bulut İynemli Rol Aldığı Diziler

2009 –  Arka Sokaklar

2010 –  Öyle Bir Geçer Zaman ki

2013  –  Muhteşem Yüzyıl

2015 –  Maral Dizisinde Rol Almıştır

2016 – İçerde Dizisi

2017-2018 Çukur Dizisi

Aras Bulut iynemli Rol Aldığı Filmler

2013 – Tamam Mıyız? Filmi

2013 – Mahmut İle Meryem  Filmi

2014  –  Pek Yakında Filmi

 

Aras Bulut İynemli Resimleri

 

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak