Kimdir?

Fatih Savaş Kimdir? Nereli? Eşi Kim?

Son dönemlerde sahur programlarının sunuculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Fatih Savaş kimdir? Son zamanlarda iftar ve sahur programlarının aranan ismi olan Fatih Savaş evli midir? Yoksa sevgilisi bulunuyor mu? Daha çok hafızlığı ile gündemde olan Fatih Savaş boyu kaç cm’dir?

Fatih Savaş Kimdir? 

Ünlülerin cenaze namazını kıldırması ile tanınan Fatih Savaş nereli ve kaç yaşında? Fatih Savaş hafızlığı ile ön plana çıkan bir kişidir. Biz onu Mustafa Koç’un cenaze töreninde ettiği dua ve okuduğu ölüm şiiri ile tanıdık. İlahiyatçı ve hafız olarak ilk olarak 2013 yılında televizyon programlarına katıldı. Programında daima önemli konukları ağırlamıştır ve sabırla dinleyerek tüm merak edilen soruları yöneltmiştir.

Bunu da Okuyabilirsin...  Soner Yalçın kimdir? Biyografisi ve memleketi

Fatih Savaş Sunduğu Programlar

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte iftar ve sahur programları da ekranlarda yerini aldı. Alışkın olduğumuz gibi her kanalın ramazan ayına özel program sunucuları var. Fox TV Ramazan ayında sohbet gecesi adlı program için Fatih Savaş ile anlaştı. Fatih Savaş ilk olarak 2013 yılında kanal 360’ta iftar programı sunarak yayın hayatına başladı.

2014 yılında tv8’de ve 2015 yılında TRT diyanet ve 2016 yılında kanal d ekranlarında program hazırlayıp sundu. Tv8 kanalında Prof. Doktor Abdül Aziz Bayındır ile sahur vakti üzerine yaptığı tartışma ile uzun süre akıllarda yer etmiştir. Sunduğu sahur ve iftar programlarını kendi hazırlayıp sunmaktadır.

Fatih Yavaş

Fatih Savaş Güncel Programları

Fatih Savaş, Ramazan ayının gelmesiyle beraber sahur sohbetleri programı ile Fox TV de her gün canlı olarak gece yarısından sonra program yapmaktadır. En çok merak edilen konulara ve dinimize dair konulara yer veren Savaş programında önemli konuları da ağırlamaktadır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Necati Şaşmaz Kimdir? Kaç Yaşında?

Özel hayatına dair pek bir bilgi edinemediğimiz Fatih Savaş eşi kimdir? Duru sesi ve okuduğu Kuran ayetleri ile kulakların pasını açan Fatih Savaş ilahiyat fakültesinden mezun olmuş ve uzmanlık alanını ilahiyat ve hafızlık üzerine yapmıştır. Fox TV’de her gün gece yarısından sonra canlı olarak sahur programı yapmaktadır. Merak edilen soruları yanıtlayarak izleyicileri bilgilendirmektir. Programına canlı olarak katılabilir ve soru sorabilirsiniz.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak