Kimdir?

Çağlar Ertuğrul Kimdir?

Kanal D ekranlarında  seyircisi ile buluşmaya hazırlanan Afilli Aşk dizisinin başrolü Çağlar Ertuğrul kimdir sorusunu merak edenler için işte yakışıklı oyuncu hakkında bilinmesi gerekenler;

1987 yılında İzmir’de dünyaya gelen Çağlar Ertuğrul, eğitimini Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü ile tamamlamıştır. Çağlar Ertuğrul kaç yaşında sorusunu merak edenler için yakışıklı oyuncu 32 yaşında olup, özel oyunculuk okullarında eğitim görmüştür.

Çağlar Ertuğrul Hakkında Merak Edilenler

Akademi 35 Buçuk ve 3. M.O.T.A gibi özel okullardan oyunculuk dersi almış olan Çağlar Ertuğrul boyu ile de dikkat çeken oyunculardan bir tanesidir. 1.87 m boyunda olan yakışıklı oyuncu, 2012 senesinde rol aldığı Benim için Üzülme dizisi ile ilk ekran deneyimini yaşamıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Oya Unustası kimdir? Kaç yaşında

Daha sonrasında pek çok başarılı dizi ve film projesinde yer alan Çağlar Ertuğrul sevgilisi Kayla Manukyan ile mutlu bir beraberlik sürmektedir. Oyuncunun büyük bir hayran kitlesi olup, genç nesilde en çok beğenilenler arasında yer alır.

Çağlar Ertuğrul’un Oynadığı Diziler

2012 senesinde Benim için Üzülme, 2014 senesinde Beyaz Karanfil ve Boynu Bükükler, 2017 senesinde Fazilet Hanım ve Kızları, 2019 senesinde Afilli Aşk gibi dizilerde yer alan başarılı oyuncu, yeni dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanmaktadır.

Son projesinin ardından inzivaya çekilen ve memlekti İzmir’e dönerek gelecek olan teklifleri değerlendireceğini söyleyen başarılı oyuncu, Kanal D ekranlarında başlayacak olan Afilli Aşk dizisi ile hayranlarının ilgisini yeniden üzerine çekmiştir.

Bunu da Okuyabilirsin...  Nikola Tesla'nın Hayatı ve Buluşları

Çağlar Ertuğrul’un Rol Aldığı Filmler

2012 senesinde Dağ, 2014 senesinde Panzehir, 2015 senesinde Bana Masal Anlatma, 2016 senesinde Dağ II, 2018 senesinde Ailecek Şaşkınız gibi sinema projelerinde yer almış olan Çağlar Ertuğrul, Türkiye Gençlik Ödülleri’nde En İyi Erkek Sinema Oyuncusu ödülüne layık görülmüştür.

Bu zamana kadar başarılı projeleri ile adından söz ettiren Çağlar Ertuğrul, 2019’un yaz ekranında yerini alacak olan Afilli Aşk dizisi ile yine gündeme oturmayı başarmıştır. Kerem rolüne hayat vereceği çapkın bir adamı canlandırmaya hazırlanıyor. Burcu Özberk ile başrollerini paylaşacağı dizi çok yakında Kanal D ekranlarında seyircisi ile buluşacak.

 

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak