Kimdir?

Ezgi Gör Kimdir? Kaç Yaşında?

Ezgi Gör Gülperi Dizisi’nde Artemis Karakterini canlandırmaktadır. İlk olarak 2012 yılın vizyona giren El yazısı Filminde yan rol alarak ilk oyunculuğunu sergilemiştir. Gülperi Dizisinde sempatik tavırlarıyla İzleyicinin sevgisini kazanmıştır. Bu makalemizde Ezgi Gör (Artemis) biyografisi mevcuttur.

Amatörce başladığı oyunculukta her geçen gün farklılığı ile dikkatleri üzerine çeken oyunculardan biri olan Ezgi Gör doğum tarihi hakkında merak edilenler arasında kimdir, kaç yaşında olduğu, oynadığı diziler ve sevgilisi konuları olmaktadır. Bu merakları gidermeye yönelik öncelikle Ezgi Gör kimdir sorusunu aydınlatarak oyuncu hakkında diğer bilgi paylaşımları yer vermek gerekir.

Ezgi Gör Biyografisi

Oyuncu 2012 yılında gösterime giren El Yazısı sinema filmi ile ekranlarda yer aldıktan sonra oyunculuk ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çekerek Gülperi adlı dizide de rol alıyor. Ezgi Gör İstanbul doğumlu olup 2003 yılında doğmuştur. 2003 doğumlu olan Ezgi Gör kaç yaşında sorularına basit bir hesaplama ile 16 yaşında olduğu ortaya çıkacaktır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Bülent Tekin

Ezgi gör Boyu 1.56 cm dir.  Ezgi Gör kilosu ise 45 kg’dır. Kızıl saçları ve çilleri ile farklılığı ile dikkat çekmektedir. Oyuncu Ezgi Gör yaşı küçük olsa bile performansı ile büyük işlere imza atacaktır.

Ezgi gör biyografisi

Ezgi Gör Rol Aldığı Diziler Ve Reklam Filmleri

2012 yılında El Yazısı sinema filminde Sevgi karakterini canlandırmış, Show televizyonunda yayınlanan Gülperi dizisinde de Avukat Kadir’in Artemis Aydın adlı hastalıklı kızını karakter olarak canlandırdı. Reklam yüzü olarak ta boyner reklamlarında rol alan oyuncu Jelibon reklamında da rol almıştır.

 

[minima-video platform=”yt” code=”RzuK8j7zl-I”]

 

Yaşı genç olması dolayısı ile ve oyunculukta yeni yeni tanınması sebebiyle Ezgi Gör hakkında bilinenler bunlar olup diğer ayrıntılar oyunculuğa devam ettikçe ortaya çıkacaktır. Ezgi Gör‘ün Sevgilisi Hakkında hiç bir bilgiye ulaşılamamıştır.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


3 Yorum

Yorum Bırak