Kimdir?

Belinay Sandıkçı Kimdir? Sevgilisi kim?

Son Dönemlerde Yasak Elma Dizisi ile adını duyuran Belinay Sandıkçı kimdir,kaç yaşında, sevgilisi kim,boyu,kilosu gibi sorulara  Güzel Oyuncu Hakkında Tüm Merak edilenler ve bilinmeyenleri Sizler için Makalemizde Paylaştık.Fox tv’de Yayınlanan yasak elma dizisinde dila rolüne can veren Belinay Sandıkçı Dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ve büyük bir hayran kitlesine sahip olmuştur.

Son Dönemlerde Yasak Elma Dizisi ile adını duyuran Belinay Sandıkçı kimdir,kaç yaşında, sevgilisi kim,boyu,kilosu gibi sorulara  Güzel Oyuncu Hakkında Tüm Merak edilenler ve bilinmeyenleri Sizler için Makalemizde Paylaştık.

Fox tv’de Yayınlanan yasak elma dizisinde dila rolüne can veren Belinay Sandıkçı Dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ve büyük bir hayran kitlesine sahip olmuştur.

Belinay Sandıkçı Biyografisi

Belinay sandıkçı 2002 Yılında istanbul’da Dünyaya gözlerini açmıştır. Belinay Sandıkçı boyu 1.74 cm ve kilosu 58 kg’dır. Sanat Okulunda Oyunculuk Eğitimi Tamamlamış ve İlk Rolünü Yasak Elma Dizisinde almıştır.  Henüz 17 yaşında olan güzel oyuncu hakkında çok fazla bilgi yer almamaktadır ve Belinay Sandıkçı sevgilisi Hakkında bir bilgiye ulaşılamamıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Erman Toroğlu kimdir? Biyografisi ve kariyeri

Belinay Sandıkçı İnstagramı: @belinaysandkc

 

[ngg src=”galleries” ids=”2″ display=”basic_thumbnail”] 

 

 

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak