Popüler mesaj uygulamalarında kullanıcıların başını en çok ağrıtan şey bir defa gönderilen mesajın geri dönüşü olmayışı. Hele de birden fazla kişiyle web üzerinden sohbet eden kullanıcının mesajını Ahmet yerine Mehmet’e göndermesi tam bir düş kırıklığı. Öyle ki kişi o anda online olmasa bile aylar sonra bil mesajı mutlaka görecek durumda oluyor. Vedalaşmaya hazırlandığımız 2016 yılında bir çok büyük teknoloji firması yeniliklerini de duyurmaya başladı bile. Mobil uygulamaların en önemli temsilcilerinden biri olan WhatsApp da platforma sürpriz yenilikler getirmeye devam ediyor. Yeni yılda ses getirecek bir uygulama da yine mobil uygulama devlerinden olan WhatsApp tarafından duyurulmak üzere.

WhatsApp kullanıcılarının, mesaj kazalarından kurtulması için talep ettiği özellik sonunda WhatsApp’a entegre ediliyor. WhatsApp’ın büyük bir gizlilikle 2017 de sunmaya hazırladığı özellik 2.17.1.869 numaralı beta sürümünde ortaya çıktı. Böylece WhatsApp, yanlışlıkla gönderilen mesajların düzenlenerek tekrar göndermesi olanağını kullanıcılarına sunmuş olacak. Bunun en açık ifadesi ise yanlışlıkla gönderilen mesajların zorda bıraktığı kullanıcı sayısında müthiş bir azalma şeklinde olacak… Kullanıcılar yanlış kişiye gönderdikleri mesajları dilerse düzenleyebilecek dilerse de silebilecek.

İlginizi Çekebilir.  Teras Kapatma - Teras Kapama Nasıl Yapılır?

İlk Önce Iphone Marka Telefonlarda

Özelliğin ilk etapta iOS’a yani iPhone’lara geleceği belirtiliyor.

Edindiğimiz bilgilere göre bu özelliğin Android sürümüne geleceği tarih hakkında henüz bir açıklama ise mevcut değil. Android kullanıcıların bu önemli özelliğe kavuşmaları için ne kadar bekleyecekleri ise şimdiden merak konusu.

Bu Yazı Ne Kadar Faydalı Oldu?
Bu Yazı Faydalı İse Puanlayabilirsiniz!
[Toplam: Ortalama: ]

Yorumlar

Yorumlar