Kimdir?

Serkan Keskin Kimdir? Kaç Yaşında?

Leyla ile Mecnun dizisinde canlandırdığı İsmail Abi karakteri ile birlikte büyük bir popülerlik kazanan Serkan Keskin kimdir? 25 Kasım 1977 yılında İzmit’te dünyaya gözlerini açmış olan Serkan Kesin, oyunculuk hayatına doğmuş olduğu şehirde başlamıştır.

Leyla ile Mecnun dizisinde canlandırdığı İsmail Abi karakteri ile birlikte büyük bir popülerlik kazanan Serkan Keskin kimdir? 25 Kasım 1977 yılında İzmit’te dünyaya gözlerini açmış olan Serkan Kesin, oyunculuk hayatına doğmuş olduğu şehirde başlamıştır. Henüz 20’li yaşlardayken kayıt olduğu tiyatro kursunda, Zuhal Gencer, Barış Falay ve Melih Düzenli gibi isimlerden oyunculuk eğitimi almıştır. Eğitimi devam ederken küçük rollerde de oynamaya başlamış olan isim, eğitimini tamamladıktan sonra oyunculuğunu geliştirmek amacı ile İstanbul’a yerleşmiştir.

Özel Hayatı

Verdiği röportajlarda aşk hayatında başarısız ve şanssız olduğunu dile getiren ünlü oyuncu, son zamanlarda kendisi gibi oyuncu olan Meriç Aral ile birliktelik yaşamaktadır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Zafer Görgen kimdir?

Serkan Keskin Kariyeri

2002 yılında kurulmuş olan Semaver Kumpanyasına katılan ve burada oyunculuğun yanı sıra yönetmenlik de yapan Serkan Keskin, sinema filmlerinde de Reha Erdem, Zeki Demirkubuz, Yavuz Turgul ve Onur Ünlü gibi isimlerle çalışma fırsatı bulmuştur.

Tiyatroya büyük önem veren isim, dünya edebiyatından en önemli eserlerde yer almıştır. Leyla ile Mecnun dizisi ile birlikte büyük çıkış yakalayan Serkan Keskin, bu dizide göstermiş olduğu oyunculuk performansından dolayı 32. İsmail Dümbüllü ödülünü almıştır. Ayrıca bu dizi sayesinde kurulan Leyla The Band adlı müzlik grubunda bas gitarist olarak yer almıştır. En son rol aldığı Beş kardeş isimli dizinin hem yönetmen hem de oyuncu kadrosu arasında yerini almıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Mazhar Osman Kimdir? Hayatı ve Eserleri

Rol Aldığı Diziler

2015 yılında Beş Kardeş isimli dizide Sait Başeğmez,

2013 yılında Ben de Özledim isimli dizide Serkan Keskin,

2011-2013 yılları arasında Leyla ile Mecnun isimli dizide İsmail Abi,

2011 yılında Behzat Ç “Bir Ankara Polisiyesi” isimli dizide İsmail,

2010 yılında Gönülçelen isimli dizide Arabacı Mazhar Kazancı,

2009 yılında Ey Aşk Neredesin İsimli Dizide İdris,

2008 yılında Mert ile Gert isimli dizide Bahri yine aynı yıl olan Derdest isimli dizide Okan Taşkın,

2007 yılında Bıçak Sırtı isimli dizide Konuk Oyuncu olarak, yine yıl olan Sonbahar dizisinde Mikail,

2005 yılında Hırsız Polis isimli dizide Bünyamin isimli karakteri canlandırarak rol almıştır.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak