Kimdir?

Hafsanur Sancaktutan Kimdir?

Son zamanlarda, Aşk Ağlatır adlı televizyon dizisiyle adını duyuran Hafsanur Sancaktutan, 20 Mart 2000 yılında, İstanbul’da doğmuştur. Bu genç ve güzel oyuncu önce lise eğitimini tamamlamış sonrasında ise özel oyunculuk dersleri almıştır. İlk oyunculuk deneyimini Servet dizisi ile yaşamıştır. Ayrıca Gülperi dizisinde oynayıp Fidan karakterini canlandırmıştır. Hafsanur Sancaktutan boyu 1.63 cm’dir.

Bu genç ve güzel oyuncu Hafsanur Saraçoğlu, daha önce Cappy, Türk telekom gibi bazı markaların reklam yüzü olmuştur. Layla Şirin Oyunculuk Ajansına bağlı olarak, oyunculuk çalışmalarını devam ettirmektedir.

Hafsanur Sancaktutan kaç yaşında sorusunun cevabı ise 19’dur. Bu güzel ve genç oyuncu Hafsanur Sancaktutan sevgilisi​​​​​​​ olmadığı bilinmektedir.

Bunu da Okuyabilirsin...  Massaka Kimdir ?

Hafsanur Sancaktutan Şimdi Hangi Dizide

Yeni dizi sezonunda Show TV kanalında yayınlanması beklenen ve yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği Aşk Ağlatır dizisinin başrollerinden birisi de güzel oyuncu HafsanurSancaktutan. Aşk Ağlatır dizisi bir başka yabancı diziden esinlenerek hazırlanmış bir dizidir ve başrollerindeHafsanurSancaktutan ve Deniz Can Aktaş vardır. HafsanurSancaktutan sevgilisi yoktur.

Aşk Ağlatır Dizisinin Konusu

Yeni sezonun iddialı dizilerinden birisi olan Aşk Ağlatır, taşradan İstanbul’a taşınan gençlerin tek başlarına ayakta kalmaya çalışmalarını, vicdan ve aşkları arasında kaldıklarını ve buna sebep olan çatışmaları anlatıyor. Dizinin başrollerinden Deniz Can Aktaş, dizide 20 yaşında ve çalışmak zorunda olduğu için İstanbul’a gelen, hayatı boyunca zorluklarla, engellerle başa çıkmış ama her ne olursa olsun bir gün her şeyi değiştirebileceğine inanan, kendisine güvenen içi umut dolu bir gencin hayatını canlandırıyor.

Bunu da Okuyabilirsin...  Miray Daner Kimdir? Sevgilisi Kim?

Deniz Can Aktaş’ın Aşk Ağlatır dizisinde canlandırdığı karakterin adı ise Yusuf. Hafsanur Sancaktutan ise, çevresindeki insanların baskılarına rağmen yaşama sevinci ile dolu bir genç kız olan Ada’yı canlandırıyor. Yeni sezona iddialı bir şekilde girmeyi bekleyen Aşk Ağlatır dizisinin ilk tanıtımları bile şimdiden dikkatleri üzerinde çekmeyi başardı.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak