Kimdir?

Ece İrtem Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

İşte son dönemlerde magazin gündemini sıklıkla işgal eden Ece İrtem’in biyografisi ve hayatı. Peki, Ece İrtem kimdir ve aslen nereli? Magazin dünyasının gözünü diktiği genç oyunculardan olan Ece İrtem müzik eğitimi ile başlayan hayatına oyunculuk eğitimleri ve oyunculuk deneyimleri ile devam etti.

Ece İrtem Nereli? Kaç Yaşında?

Ece İrtem 1991 doğumlu ve aslen Sivaslı’dır. Kaç yaşında olduğu oldukça merak edilen ünlü sima 26 yaşındadır. Oğlak burcu ve kahverengi göz rengine sahip güzel yıldız Yaşar Üniversitesi Müzik Bölümü Opera Şan Ana Sanat Dalı bölümü mezunudur.

Bunu da Okuyabilirsin...  Eser Yenenler Kimdir? Sevgilisi Kim?

Ece İrtem Nerelerde Oynadı?

Müzik eğitimine rağmen daha sonra Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk üzerine eğitim almıştır. Daha sonra kaçak gelinler dizinde 2014 yılında ilk oyunculuk deneyemini yaşadı. Bundan sonra ise Kertenkele Yeniden Doğuş, O Hayat Benim, Şeref Meselesi gibi farklı dizilerde boy gösterdi. Bu günlerde ise Show TV’de Tolga Mendi’nin başrolleri arasında olduğu Yeni Gelin dizisinde Afet karakterini canlandırıyor. Sesini kullanabileceği bir rol beklediğini her fırsatta dile getiren oyuncu senin gücüne güveniyor.

Ece İrtem Aşk Hayatı

Ece İrtem’in sevgilisi kim sorusu birçok magazin severin aklını kurcalasa da kendisinin şuan bir sevgilisi yok. Kendini oynadığı diziler ve oyunculuk derslerine veren Ece İrtem 1.70 boyu ve 53 kg olan kilosu ile göz kamaştırıcı bir güzelliğe sahip.

Bunu da Okuyabilirsin...  Saygın Soysal Kimdir?

Ece İrtem Fotoğrafları

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak