Genel Kültür

Renault Fluence Otomobil Fiyatları

2010 yılında seri üretimi başlanan ve 2017 yılında 11673 adet satarak ülkemizde en çok satılan binek otomobillerden Renault Fluence, tüketicilerin ilgisini çekiyor. Renault Fluence fiyatları ile araç hakkında merak ettiğiniz bilgileri bu yazıda bulabilirsiniz. Özellikle Renault markasının son yıllarda en çok güvendiği araçların başında gelen Fluence’in, 2010 yılı ile 2018 yılları arasındaki satış fiyatları dikkat çekici. Yazımızda satılan araçlarının ortalama fiyatları hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Renault Fluence Fiyatları

2010 model Renault Fluence araçların ikinci el piyasalarına baktığımız zaman dizel araçlara olan talebin etkisi gözleniyor. Türkiye’de dizel araçların ortalama olarak 40 -50 Bin TL arasında bir satış rakamı bulunmaktadır. Özellikleri bakımından oldukça tatmin edici olan Renault Fluence modelini almak istediğiniz zaman gözden çıkartmanız gereken ortalama fiyat en iyi tahminle 45 Bin TL civarında.

Bunu da Okuyabilirsin...  Slogan Nedir? Başarılı Slogan Bulma Teknikleri Nelerdir?

Ancak Renault Fluence modelinin 2010 ve 2011 model araçlarından alacaksınız bu sefer benzinli modelleri fiyatına baktığımıza zaman dizel araçlara göre benzinli modellerin 5 Bin TL kadar düşük olduğunu belirtmek istiyoruz. Yani 2010 model bir Renault Fluence benzinli araç almak istediğiniz zaman ortalama olarak 40 Bin TL civarında bir rakama bu araçları satın alabilirsiniz.

2016-2017 Model Renault Fluence Fiyatları

Fiyat olarak üst model bir Renault Fluence modeli almak istediğiniz zaman ödeyeceğiniz rakam dizel araçlarda 70 Bin TL’ye kadar çıkmakta. Benzinli araçlarda ise 65 Bin TL civarında bir fiyat söz konusu olmakta. Ancak Renault Fluence alacak olan müşterilerin dikkat etmesi gereken bir diğer konu daha var. Renault Fluence modellerinde ne gibi kronik sorunların bulunduğunu araştırmak gerekli. Aksi halde sürprizlerle karşılaşmak, beklenmeyen sorunlara hazırlıklı olmamak manevi olarak da zarar verecektir. İşin özü, her güzelin bir kusuru olabileceği söyleminden uzaklaşmamak gerekli.

Bunu da Okuyabilirsin...  23 Ocak'ta Kamudan İhraç Edilen 367 Kişinin Tam Listesi

Renault Fluence modelleri arasında en çok tercih edilen modelin ise Renault Fluence 1.5 dCi modelleri olduğunu belirtmek istiyoruz. İkinci el araç piyasalarında bunun yanı sıra 1.6 ve 1.6dCi motora sahip olan Renault Fluence modellerin bulabilirsiniz. Ancak bu aracı alıp yakın süre içerisinde satmak istediğinizde önemli bir nokta var.

İkinci el piyasası sizin için önemli bir kriterse, tercihinizin öncelikle Renault Fluence 1.5 dCi modeli olması. Renault Fluence modellerinin şu sıralardaki ortalama fiyatları oldukça uygun. Bununla birlikte önümüzdeki aylarda hem dolardaki artış hem de iç talebin mevsimsel olarak artacak olması nedeniyle pirimli bir seyir sizleri bekliyor.

Bilgitor
Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak