iPhone 8 Görüntüsü, Fiyatı ve Teknik Özellikleri konusunda ilginç iddialar ortaya atılıyor. Bunlardan birisi de iPhone 8’in farklı bir isimle çıkacağı…

iPhone’la ilgili konuşulan diğer bir iddia da  bu sene üç yeni iPhone ile tanışacağımız konusunda… Her yıl yaptığı yeniliklerle bilinen firma bu yıl,  iPhone 7S ve iPhone 7 Plus’ın yanında, bir de daha üst seviye bir iPhone, muhtemelen iPhone 8’i tanıtacak. Bu arada  iPhone 8’in farklı bir isimle geleceği söylentisi teknoloji dünyasında büyük ilgi çekmişe benziyor.

iPhone 8, iPhone Edition Adıyla mı Çıkacak?

Japonca web sitesi Mac Otakara, üst seviye iPhone’un isminin iPhone Edition olacağını yazdı. Bu isim, Apple Watch’un üst seviye modeli Apple Watch Edition’la da uyuşuyor. Site, Apple’ın bu telefonda AMOLED ekranları, kavisli ekranları, home düğmesi olmayan ve cam arka yüzlü tasarımı test ettiğini söylüyor. Bunların daha önce duyduklarımızdan farkı yok.

İlginizi Çekebilir.  Sahte WhatsApp Güncellemelerine Dikkat

Sitenin yazdıklarına göre telefonun ekranının 5 inç aralığında olacağı, çift kamerayla, kablosuz şarjla ve son günlerdeki iddiaların aksine USB-C değil, Lightning bağlantısıyla geleceği söyleniyor. iPhone Edition, Mac Otakara’ya göre Eylül’de diğer yeni iPhone’larla birlikte tanıtılacak ancak bir süre satışa sunulmayacak.

Jabon siteye göre, telefonun ne zaman satışa sunulacağı belli değil. Edinilen bilgilere göre Apple, cihazı yıl sonundan önce mağazalara taşımak istiyor. iPhone 8 Görüntüsü, Fiyatı ve Teknik Özellikleri konusunda şimdilik sadece Mac Otakara adlı sitenin iddiaları mevcut. iPhone 8’i merakla bekleyen kullanıcılar için bilgiler ulaştıkça paylaşacağız..

Bu Yazı Ne Kadar Faydalı Oldu?
Bu Yazı Faydalı İse Puanlayabilirsiniz!
[Toplam: Ortalama: ]

Yorumlar

Yorumlar