Ülkemizde 2017 yılı içerisinde en çok satılan araba modelleri arasında yer alan Fiat Egea modeli araçların 9 Bin 378 adet satıldığını öncelikli olarak belirtmek istiyoruz. Özellikle de ülkemizde ticari taksilerin çok fazla tercih ettiği bu modelin ikinci el piyasalarında fiyatları hakkında genel bilgileri açıklamak istiyoruz.

Fiat Egea modelleri hangileri? En Çok Tutulan modelleri

Ülkemizde çok fazla tutulan araç modelleri arasında yer alan Fiat Egea’nın ülkemizde satışa sunulan modelleri hakkında sizlere bilgiler vermek istiyoruz.

Fiat Egea 1,3 Multijet
Fiat Egea 1,4 Fire
Fiat Egea 1,4 T-Jet
Fiat Egea 1,6 E-Troq
Fiat Egea 1,6 Multijet

İlginizi Çekebilir.  Ergenlik Dönemi Nedir? Psikolojik ve Zihinsel Değişiklikler

Yukarıda belirttiğimiz araçlar Fiat Egea’nın ülkemizde satışa sunulmuş olan modelleri arasında yer almaktadır.

Bu modeller arasında en çok tercih edilen Fiat Egea modelleri. Ega’nın 1,3 Multijet modeli ile 1.6 Multijet modeli en çok ilgi çeken serileri olarak karşımıza çıkmaktadır.


2015 yılında seri üretimi başlanan ve 2018 yılına kadar seri üretimi devam eden bu araç modelleri arasında fiyatlandırma listesine bakacak olduğumuz zaman ise, 2015 model bir Fiat Egea almak istediğiniz zaman ortalama olarak ödemeniz gereken tutarın 55 Bin TL ile 60 Bin TL arasında olduğunu belirtmek istiyoruz. Belirttiğimiz modeller arasında en çok tutulan modeller için bu fiyatın geçerli olduğunu belirtelim. Zaten yakıt tüketimi konusunda sınıfında başarılı araçlar arasında yer alan Fiat Egea modellerinin bu kadar fazla satılmasında en önemli etkenin bunlar olduğunu belirtelim.

İlginizi Çekebilir.  Dünyada Türkçe'nin Konuşulduğu Yerler

2018 model Fiat Egea almak istediğiniz zaman ise 1,3 Urban modellerinin 0 Km araç fiyatları 92 Bin TL civarında karşımıza çıkmaktadır. Ancak daha donanımlı bir Fiat Egea almak istediğiniz zaman ödeyeceğiniz rakamın 100 Bin TL civarında olduğunu da ayrıca belirtmek istiyoruz.

Fiat Egea modelleri almadan önce bu araçların kronik sorunları hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını internet üzerinde kısa bir araştırma yaparak öğrenebilirsiniz. Bazı kullanıcıların Fiat Egea modelleri hakkında ciddi sorunlar bildirdiğini ve bu yüzden de almadan önce mutlaka araçta bulunan kronik sorunları araştırma yapmanız gerektiğini belirtmek istiyoruz.

Bilgitor
Bu Yazı Ne Kadar Faydalı Oldu?
Bu Yazı Faydalı İse Puanlayabilirsiniz!
[Toplam: Ortalama: ]
İlginizi Çekebilir.  Organik Meyve Sebze Ucuz mu?

Yorumlar

Yorumlar