Kimdir?

Pelin Öztekin Kimdir?

Çok Güzel Hareketler Bunlar ile tanınan Pelin Öztekin kimdir? Son görünüşü ile oldukça fazla dikkat çeken Pelin Öztekin’in sevgilisi kimdir? Oldukça fazla kilo veren Pelin Öztekin’in Boyu kaçtır? Kilosu kaçtır? İşte son görünüşü ile oldukça fazla ilgi çeken Pelin Öztekin biyografisi.

Pelin Öztekin Kimdir?

Pelin Öztekin, 1987’de İzmit’te doğmuştur. Babası ünlü tiyatro ve oyuncu olan Rasim Öztekin’dir. İlköğretimini İstanbul’da bulunan Nurettin Teksan Okulu’nda tamamlamıştır. Orta öğretimini de aynı okulda bitirmiştir. Liseyi Fenerbahçe Lisesi’nde tamamlamıştır.

Liseden mezun olduktan hemen sonra ilk projesi olan ve 2005’de yayınlanan ‘Hayat Bilgisi ‘ adlı Televizyon dizisinde oynamıştır. Bu dizi ile birlikte ünlenmeyi ve tanınmayı başarmıştır. Bunun sonucunda 2006’da BKM Mutfak oyuncuları arasında yer almıştır. Bu proje ile birlikte de çoğu kişi tarafından tanınmıştır. Ayrıca Bir Demet Tiyatro’da da rol almıştır. 2007 yılında ‘Hisseli Harikalar Kumpanyası’ adlı tiyatroda Şebnem karakterini canlandırmıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Yılmaz Kunt Kimdir?

Pelin Öztekin son dönemlerdeki filmleri, Düğün Dernek 2: Sünnet, Mandıra Filozofu, Düğün Dernek, Seksenler, Vay Arkadaş, Gelecekten Bir Gün, Kanal-İ-Zasyon, Geniş Aile, Güzel Günler, Suç Dosyası, Kabadayı, Kapılara Dikkat’tir.

Pelin Öztekin, kilolu görünümünden kurtulmak amacıyla 20 Mart 2014 tarihinde ise mide küçültme ameliyatı yaptırmıştır bunun sonucunda sadece 6 ayda 53 kilo vermeyi başarmıştır. 2015 yılında ise 25 kilo daha verip 75 kiloya ulaşmıştır

Pelin Öztekin Boyu Kaçtır?

Pelin Öztekin, son dönemlerde sağlığı ve kilosu ile gündeme gelmiştir. Pelin Öztekin boyu 173 cm’dir.Pelin Öztekin’in kilosu ise en son 75 kilogramdır.

Pelin Öztekin Sevgilisi Kimdir?

Pelin Öztekin tatilde birlikte fotoğrafları görüntülenen Kıvanç Baran Arslan ile 2 Şubat 2016 tarihinde beraber ilişkileri olmuş ve nişanlanmışlardır fakat Temmuz 2016 tarihinde ayrılmışlardır. Pelin Öztekin sevgilisigünümüzde mevcut ilişkisi ve sevgilisi yoktur.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak