Kimdir?

Atakan Özyurt Kimdir? Sevgilisi Kim?

6 saniye ile çekilen Vine videoları sayesinde fenomen haline gelen ve daha sonrasında Youtube ile Instagram uygulamalarında çektiği videolarla gündemden düşmeyen Atakan Özyurt kimdir? İşte fenomen hakkında merak edilenler; 1993 senesinde Ordu’da dünyaya gelen Atakan Özyurt nereli gibi sorulara yönelik olarak aslen Karadenizli olduğu söylenebilir.

Eğitimini Arel Üniversitesi’nin Tıbbi Laboratuvar Bölümü’nde tamamlayan ünlü fenomen, Fatih Yasin ile tanışarak Vine videoları çekmeye başlamış ve kısa sürede herkesin tanıdığı biri haline gelmiştir. Daha sonrasında Bilal Hancı ile sosyal medya için yaptığı videolarla adından söz ettirmiştir.

Bunu da Okuyabilirsin...  Buse Akar Kimdir?

Atakan Özyurt Kimdir?

Kafalar kanalını kuran ve bu kanal üzerinden 2 milyon liralık bir iş teklifine hayır cevabını vermesi ile gündeme oturan Atakan Özyurt, Youtube uygulamasının ardından beyaz perdeye uyarlanan Kafalar Karışık filminde kendi hayatını anlatmıştır. Bu gurubun nasıl kurulduğu ve ne gibi aşamalardan geçildiği filmde en ince detaylarına kadar işlenmiştir.

Youtube fenomenlerinin oldukça yüksek kazançlar elde ettikleri teknoloji döneminde bu kazancı yakalayanlardan bir tanesi de Atakan Özyurt’tur. Grup ve kanal üzerinden yaptığı ikili video paylaşımlarının yanı sıra, kendi hesabından da bireysel videolarını paylaşmaktadır.

Atakan Özyurt Sevgilisi 

Başarılı bir youtuber Fenomeni olan Atakan özyurt AAşk hayatını fazla göz önünde yaşamayı sevmeyen bir ünlüdür. Son günlerde instagram üzerinden paylaştığı fotoğraf ile hayranları tarafından araştırılmaya başlanmıştır. Atakan Özyurt Sevgilisi  Cemre Kurum Olduğunu kendiside attığı fotoğraf ile hayranlarına duyurmuştur.

Bunu da Okuyabilirsin...  Berkay Hardal Kimdir?

Atakan Özyurt’un Oynadığı Diziler

Bu zamana kadar her hangi bir dizi projesinde yer almayan Atakan Özyurt, Youtube kanalında çektiği videolar ile seyircilerine kısa bir dizi keyfi sunar. Atakan Özyurt boyu ile de dikkat çeken ünlülerden bir tanesi olup, 1.81 m boyundaki fenomen genç kızların sevgilisi haline gelmiştir.

Youtube sosyal medya uygulamasında açmış oldukları Kafalar kanalı üzerinden mini dizi tadında videolar sunan Atakan Özyurt ve Bilal Hancı, abonelerinin keyifli vakit geçirmelerine yardımcı olurlar. Çektikleri videolar ile güldüren ve özgün nitelikler ortaya koyan ikili, Youtube uygulamasının en çok aboneye sahip kanallarından bir tanesi olan Kafalar ile bir çok kişiye ulaşmıştır.

Atakan Özyurt’un Rol Aldığı Filmler

2018 yılında Kafalar Karışık ve Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? gibi filmlerde rol alan Atakan Özyurt sevgilisi ile çektiği videolarda da büyük ilgi görmektedir. Sevgilisi Nilay Toprak ile komik ve eğlenceli videolar çeken ve Youtube kanalına ekleyen Atakan Özyurt, sinema sektöründe aktif bir şekilde yer almıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Auguste Rodin Kimdir? Hayatı ve Eserleri

Atakan Özyurt Vine videoları ile tanınmış olmasına rağmen oyunculuk yeteneğini de geliştirerek kendisine bir çok kısa film projesinde yer bulmuştur. Şuanda Youtube kanalındaki videolarını çekmeye devam eden fenomen, bir röportajın ünlü olduklarının farkında olmadığını söylemiştir.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak