Kimdir?

Deniz Can Aktaş Kimdir?

Avlu dizisi ile isminden bahsettirmeyi başaran Deniz Can Aktaş aslında oyunculuk serüvenine ilk adımını Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde canlandırdığı karakterle atmıştır.

Popülerliğini avlu dizisinde canlandırdığı karakterle pekiştiren Deniz Can Aktaş dizileri yayınlandıkları sürece hem kanala hem de kendisine kazanç sağlamıştır.

Peki, Deniz Can Aktaş hakkında neler biliyoruz?

Deniz Can Aktaş biyografisi?

Deniz Can Aktaş İstanbul doğumlu olup 28 Temmuz 1993 doğumludur. Anne ve babasının Kastamonu İnebolulu olduğu bu sebeple oyuncunun aslen Kastamonu İnebolulu olduğu ve İstanbul iline göç eden bir ailenin çocuğu olarak yetişmiştir. Tüm hayatını ve eğitim hayatını İstanbul ilinde geçiren oyuncu Piri Reis Üniversitesi Gemi Makineleri ve İşletme Mühendisliği bölümü mezunudur. Aslan burcu olan oyuncu Deniz Can Aktaş boyu 1.78 cm, kilosunun ise 75 kg olduğu yaptığı röportajlarda kendi tarafından açıklanmıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Virginia Woolf Kimdir? Kısaca Hayatı ve Eserleri

2015 yılında başladığı oyunculuk serüvenine kısa zamanda pek çok dizide rol alarak devan eden Deniz Can Aktaş sevgilisi hakkında var mıdır, kimdir halen bilinmemektedir.

Galatasaray taraftarı olan oyuncu Avlu dizisinde canlandırdığı psikopat rolünü hiç benimsemediği halde başarı ile canlandırmıştır.

Hedefleri

2014 yılında gerçekleşen Best Of Model yarışmasında finalist olan oyuncu vakur duruşu ile senaristlerin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Genç bir oyuncu olarak Deniz Can Aktaş rol aldığı dizilerde hep başarılı olmuştur. Bu başarısını daha yükseğe taşımayı amaçlayan oyuncunun hedefi öncelikle yurt içi daha sonraları yurt dışında gerçek bir star olmak.

Avlu dizisi ile yıldızı parlayan oyuncu hem genç kızlar tarafından yakışıklı bulunmakta hem de senaristlerin gözünden kaçırılmayacak oyunculuk yeteneğine sahip.

Bunu da Okuyabilirsin...  Gülçin Hatıhan Kimdir? Eşi Kim?

Yeni sezonda gösterime girecek olan yeni dizilerde farklı karakterler olarak karşımıza çıkması beklenen Deniz Can Aktaş’a senaristler tarafından senaryolar gelmesi muhtemel.

Dizleri ve Rol Aldığı Karakterler

Senaristlerin gözünden kaçmayan ve çekimleri Susurluk ile İstanbul’da geçecek olan 2019 yılı dizi filmlerinde yeniden karşımıza çıkmaya hazırlanan Deniz Can Aktaş çalışmak için Susurluk’tan İstanbul’a gelen bir Yusuf isimli bir yiğidi canlandıracak.

2015 – Tatlı Küçük Yalancılar (Seçkin)

2016 – Hayat Bazen Tatlıdır (Ronaldo Burak)

2017 – Nerdesin Birader (Ali)

2018 – Avlu (Alp)

 

 

 

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak