Kimdir? Videolar

Manuş Baba kimdir? Memleketi ve asıl ismi

Yakışıklı şarkıcı Manuş Baba kimdir? Eteği Belinde ve Dönersen Islık Çal şarkıları ile gönüllerde taht kuran Manuş Baba aslen nerelidir ve kaç yaşındadır?

Son günlerin en popüler isimleri arasında yer alan yakışıklı şarkıcı Manuş Baba kimdir? Özellikle Eteği Belinde ve Dönersen Islık Çal şarkıları ile gönüllerde taht kuran ve Youtube üzerinden milyonlarca kişi tarafından dinlenen Manuş Baba aslen nerelidir?

Manuş Baba Kimdir

Gerçek ismi Mustafa Özkan başarılı şarkıcı 01 Aralık 1986 senesinde dünyaya gelmiştir. Aslen Diyarbakırlı olan Manuş Baba hayatını Antalya’da sürdürmektedir. Üniversite eğitimini Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü’nde tamamlamıştır.

Manuş Baba Bİyografisi Sesli Anlatım

[minima-video platform=”yt” code=”IFv00ZEk6kQ”]

Manuş ismini ananesinden kalan küçük bir hatıra olarak tanımlamaktadır. Küçük ve güzel çocuk anlamına gelmektedir. Baba ismini ise küçüklüğünden bu yana elini sırtında hissettiği babasından hatıra olarak taşımaya devam ediyor.

Bunu da Okuyabilirsin...  Arda Türkmen kimdir? Yaşı ve biyografisi

Manuş Baba’nın sevgilisi yoktur ve özel hayatını gizli tutmaktadır.

Çok yönlü müziğinde geleneksel seslerden ilham alan Manuş, 2017 senesinde Dönersen Islık Çal isimli albüm ile müzik piyasasındaki yerini almış ve kısa sürede ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Bunun dışında Eteği Belinde, Sevda, Evlerinin Önü Yonca, Haberin Var Mı?, Derin Derin Sevdalara Dalarsın, Değmez, Gitme, Gülcemal, Geceler Kara Tren, ve İstanbul şarkılarını Youtube üzerinden yayınlamış ve milyonlarca kişi tarafından keyifle dinlenmiştir.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak