Kimdir?

Star TV Babamın Günahları Zeyno Kimdir? İsmi

Babamın Günahları dizisinde Zeyno karakterini oynayan Gökçen Bilge Çiftçi kimdir? Çocuk oyuncu Gökçen Bilge Çiftçi kaç yaşındadır ve nerelidir?

Başrolünde Kadir Doğulu ve Melisa Sözen’in yer aldığı Babamın Günahları dizisinde Zeyno karakterini oynayan Gökçen Bilge Çiftçi kimdir? Çocuk oyuncu Gökçen Bilge Çiftçi kaç yaşındadır ve nerelidir? İşte tatlılığı ile herkesi etkileyen Gökçe’nin biyografisi

08 Kasım 2010 tarihinde dünyaya gelen Gökçen Bilge Çiftçi henüz İlköğretim Öğrencisidir. İstanbul doğumlu olan Gökçen, akrep burcu, 1.15 cm boyunda 22 kilodadır.

Gökçen Bilge Çiftçi’nin Oyunculuk Kariyeri

Ekranların en tatlı çocuk oyuncularından biri olan Gökçen Bilge Çiftçi oyunculuk kariyerine ilk olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan ve oyuncu kadrosunda Ayça Ayşin Turan, Aras Aydın, Şebnem Bozoklu, Bennu Yıldırımlar gibi oyucuların yer aldığı Altınsoylar dizisi ile başlamıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Nesrin Cavadzade Kimdir?

Ardından başrolünde Yusuf Çim, Merve Boluğur, Gizem Karaca’nın yer aldığı İçimdeki Fırtına dizisi ile başrolünde Cansu Dere, Beren Gökyıldız, Gönül Aslan’ın yer aldığı Anne dizisinde rol almış ve başarılı bir oyunculuk performansı sergilemiştir.

Şimdilerde ise Star TV’de yayınlanan yapımcılığını Evren Oğuz’un, yönetmenliğini Abdullah Oğuz’un yaptığı başrolunde Melisa Sözen ile Kadir Doğulu‘nun yer aldığı Babamın Günahları Zeyno karakterine hayat vermektedir.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak