Tak tak tak taktak… Adı William Grantham… Taktaktaktak… Polis memuru… Tak tak tak taktak… Öldürüldüğü tarih 29 Haziran 1830

İnsanoğlu için hakikaten nan­kördür dedirtebilecek bir olay sonucu ölen polis memuru Grantham, yukarıdaki tarihte görev esnasında devriye gezerken, kafayı çekebildiği kadar çekmiş iki sarhoş İrlandalının bir kadını yol ortasında tekme tokat dövdüğünü görünce, zavallı kadın­cağızı bu iki şiddetengiz sarhoşun elinden kurtarmak için koşa koşa olay mahalline gitti.

Fakat kadının zavallı olduğu konusunda öyle bir yanılmıştı ki, bu onun hayattaki son yanılgı oldu. Memur Grantham “Kanun namına durun! Polis! Eller yukarı!” diye bağırınca, dayak yiyen kadın sarhoşlar tarafından dövülmeyi aniden kesip, birden polis memurunun üzerine çullandı ve var gücüyle vurmaya başladı.

İlginizi Çekebilir.  Tarihteki İlk Trafik Kazası Ne Zaman Oldu?

Ardından o kalleş kadını döven sarhoşlar da kendisine girişince, polis yere düştü. Az önce dayak yiyen kadının, yerde kendine gelmeye çalı­şan polis memuru Grantham’ın kafasına okkalı bir tekme atması sonucu kendisi oracıkta hayatı­nı kaybetti.

Kadının neden böyle bir denyoluk yaptığı çözülemedi, fakat bu dayak yeme ve ayırmaya kalkanı dövüp öldürme hobisi yüzünden Allah kendisini çoktan bildiği gibi yaptı.

Bu Yazı Ne Kadar Faydalı Oldu?
Bu Yazı Faydalı İse Puanlayabilirsiniz!
[Toplam: Ortalama: ]

Yorumlar

Yorumlar