Kimdir?

Baran Bölükbaşı Kimdir?

Baran Bölükbaşı, Adı Efsane dizisinde aldığı rol ile milyonlar tarafından konuşulan Baran Bölükbaşı kimdir? Magazin programlarında sıkça adı anılan Baran Bölükbaşı boyu kaçtır? Ekranlarda görmeye alıştığımız ünlü oyuncu Baran Bölükbaşı sevgilisi kimdir?

Baran Bölükbaşı Kimdir

İşte son dönemlerde oyunculuk performansı ile Türkiye’de popülerlik kazanan Baran Bölükbaşı’nın hayatı ve hakkında tüm merak edilenler. 1994 yılı İstanbul doğumlu olan Baran Bölükbaşı 1.75 boyunda ve 71 kilogram ağırlığındadır.

10 yaşındayken Baran Bölükbaşı babası sayesinde aldığı gitarla müziğe ilgi duymaya başlamıştır, fakat Baran Bölükbaşı ilerleyen yıllarda oyuncu olma isteğinin ağır bastığını söylemektedir. Şu anda 24 yaşında olan ve boğa burcu olan oyuncunun sevgilisi Özgü Kaya olduğu konuşulmaktadır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Burak Yörük Kimdir?

Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümünü başarıyla tamamlayan Baran Bölükbaşı, bateri çalabilmekte ve müziğe olan yeteneğiyle de bilinmektedir. Kariyerini oyunculuk üstüne yapmayı tercih eden ünlü oyuncu, ilk kez 2017’de Kanal D’de yayınlanan Adı Efsane dizinde rol almıştır. Amatör olarak şarkı söylemesinin yanı sıra Adı Efsane ile tanındıktan sonra birçok dizide oynamış ve seyircilerin gönlünü kazanmıştır.

Baran Bölükbaşı Dizileri

Beykent Üniversitesi’nden mezun olan oyuncu Baran Bölükbaşı, ilk oyunculuk deneyimini Adı Efsane adlı dizide canlandırdığı Fikret Yurdakul karakteriyle gerçekleşmiştir. Fikret, dizide 17 yaşında bir lise öğrencisidir ve Baran Bölükbaşı, bu dizide Cem Yiğit Üzümoğlu, Hakan Ummak ve Özgü Kaya gibi başarılı oyuncularla aynı kadroda çalışmıştır. Ardından Sevdanın Bahçesi adlı dizide Tolga ismiyle zengin bir ailenin çocuğunu canlandırmıştır ve ekranlarda tanınan bir yüz haline gelmiştir. Türkiye’de popülerlik kazanan Baran Bölükbaşı’nın oynadığı başka bir proje de Servet dizisidir. Burada Çocuk Esirgeme Kurumu’nda büyümüş olan Korkmaz’ı canlandırmıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Bışar Özbey Kimdir?

Vuslat Dizisi Fırat Çağlar Karakteriyle Baran Bölükbaşı

Son dönemlerde Baran Bölükbaşı, adından 2019 yılı Ocak ayında çıkan dizisi Vuslat ile bahsettirmektedir. Canlandırdığı karakter Fırat Çağlar adlı Çağlar ailesinin oğludur ve dizi boyunda başı dertten kurtulmaz, maceraları anlatılmaktadır. Baran Bölükbaşı, Vuslat dizisinin kadrosunda Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Ümit Kantarcılar, Osman Alkaş, Nurhan Özenen ve Gözde Kaya gibi deneyimli meslektaşları ile yer almıştır. Baran Bölükbaşı’nın ilerleyen günlerde de yeni projelerle ekranlarda olacağını tahmin ediyoruz.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak