Kimdir?

Aslıhan Güner Kimdir?

Aslıhan Güner sevgilisi kim sorularına 2013 yılında kendisi gibi oyuncu olan Mert Kılıç ile dünya evine girerek vermiştir. Mutlu bir beraberliği olan Güner en çok evde vakit geçirmeyi sevdiğini söylemiştir. Yemek yapmayı çok seven ve eşine çok güvendiğini söyleyen Güner, batıl inançlara asla inanmadığını da belirtmektedir. Aslıhan Güner boyu 170 cm ve 57 kiloya sahiptir. Düzgün fiziği ve güzel gözleri ile hafızalara kazınmayı başarmıştır. Güzel oyuncu randevularda bekletilmekten hiç hoşlanmamaktadır. Aslıhan Güner oyunculuk mesleğini ayrıca çok sevmektedir.

Güzelliği ve kaliteli oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Aslıhan Güner kimdir  soruları dilden dile gezerken ünlü oyuncu 17 Aralık 1987 doğumludur. Birçok dizi ve film projesinde rol almayı başaran ve sakin hayat tarzı ile takdir toplayan Aslıhan Güner kimdir?

Aslıhan Güner Kimdir Ve Nereli?

1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslıhan Güner nereli sorusu da şöyledir. Babası aslen Malatyalı annesi ise Sivaslıdır. Ancak Güner sorulduğunda Sivaslı olduğunu söylemektedir. Güzel oyuncu toplam 4 kardeştir. 2 kız kardeşi birde erkek kardeşi vardır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Karacaoğlan’ın Hayatı ve Eserleri

Aslıhan Güner Barış Manço Kültür merkezinde aldığı oyunculuk eğitimleri ile bu yeteneğini birçok dizide ispatlamıştır. Aslıhan Güner son yıllarda beğendiği senaryolarda görev alarak izleyici karşısına çıkmaktadır. Oynadığı dizilerde ise sakin yapısını ve duruluğunu rolüne yansıtmayı başarmıştır.

Aslıhan Güner Eşi 

Aslıhan Güner sevgilisi kim sorularına 2013 yılında kendisi gibi oyuncu olan Mert Kılıç ile dünya evine girerek vermiştir. Mutlu bir beraberliği olan Güner en çok evde vakit geçirmeyi sevdiğini söylemiştir. Yemek yapmayı çok seven ve eşine çok güvendiğini söyleyen Güner, batıl inançlara asla inanmadığını da belirtmektedir.

Aslıhan Güner Boyu 

Aslıhan Güner boyu 170 cm ve 57 kiloya sahiptir. Düzgün fiziği ve güzel gözleri ile hafızalara kazınmayı başarmıştır. Güzel oyuncu randevularda bekletilmekten hiç hoşlanmamaktadır. Aslıhan Güner oyunculuk mesleğini ayrıca çok sevmektedir.

Bunu da Okuyabilirsin...  Nurullah Ataç Kimdir? Hayatı ve Eserleri

Aslıhan Güner’in Rol aldığı Projeler

Türk dizi tarihinin aranan isimlerinden olan ve aldığı eğitimlerden sonra yeteneği fark edilen Aslıhan Güner birçok dizi ve filme imzasını atan ender oyunculardan biridir. Genellikle dizilerde oynayan güzel oyuncu bazı filmlerde de rol almıştır.

Rol aldığı dizi ve filmler; Büyük buluşma, en iyi arkadaşım, sırlar dünyası, The İmam, Eksi, Sevda Çiçeği, Selena, Yuvamı Yıkamazsın, Zeliha’nın Gözleri, Asi, Şefkat Tepe, Çemberimde Gül Oya, Bir Zamanlar Osmanlı, Geceler Yarim Oldu, Sümela’nın Şifresi; Temel, Her Şey Yolunda Merkez, Kızılelma, Selam ve Bahara Yolculuk gibi projelerde oyunculuğunu sergilemiştir. Geniş bir hayran kitlesine sahip olan Aslıhan Güner gelen projeleri ilk önce değerlendirdikten sonra kararını veren bir oyuncudur.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak