Kimdir?

Hazal Filiz Küçükköse

Hazal Filiz Küçükköse, 1988 senesinde Mersin’de dünyaya gelmiştir. Ankara’da liseyi bitirmiştir. Üniversiteyi, Kırıkkale Üniversitesi‘nde Fen Edebiyat Fakültesinin Biyoloji Bölümünde 3. sınıfa kadar okuduktan sonra bırakmıştır. Sonra Ankara Üniversitesinde yine Fen Edebiyat Fakültesi Kimya bölümünün de eğitimine devam etmektedir.

30 yaşında olan Küçükköse, özel oyunculuk dersleri de almaktadır. 2015 senesinden beri Kara Sevda dizisinde oynadığı Zeynep Soydere karakteriyle kariyeri acısından zirve yapmıştır. Hazal Filiz Küçükköse, doğal ve sağlıklı beslenmeye önem vermiştir ve spor yapmaktadır. 2016 senesinde MGD 22. Altın Objektif Ödüllerinde en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülüne layık görüldü.

Bunu da Okuyabilirsin...  Selen Görgüzel Kimdir?

Hazal Filiz Küçükköse Sevgilisi

Beni Affet’te tanıştığı ve çok aşık olduğu Tuan Tunalı ile 2014 yılında evlenmiştir. Hazal Filiz Küçükköse, evlenmesiyle ilgili olarak “Evlenme kararı aldık çünkü vakti gelmişti. Kendime şuan neden erken evlendim ki diye sorgulamıyorum. Çünkü çok mutluyum. İyi ki Tuan Tunalı gibi birine sahibim.

Dönüp arkama baktığımda orada her zaman ve desteğini bana her zaman olduğunu biliyorum” diyor. 30 yaşında oyuncu meslektaşıyla evli olmasına ise Büyük avantaj olduğunu. Gece geç saatlerde eve gelebildiğini ya da sabaha kadar çekimlerde olabiliyorsun diye anlatıyor. 2018 Nisan ayında ise evliliklerine son vermişlerdir.

Tuan Tunalı, Deniz Yıldızı dizisi ile tanınmıştır. 1983 Aralıkta doğmuştur. Kolej XXIII, Tevfik Fikret ve Büyük Kolej de eğitim görmüştür. Yeditepe Üniversitesi, Radyo Sinema ve Televizyon Bölümün de lisansını tamamlamıştır. MBA Masterını Paris’te Sinema Bölümünde yapmıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Didem Arslan Yılmaz kimdir?

2001 senesinde Best Promising Model ve 2008 senesinde Best Press Model Yarışmalarında Best Model olmuştur. Profesyonel olarak Bilardo, Basketbol ve Badminton sporlarıyla uğraşmaktadır. Aynı zamanda Fransızca ve İngilizce tercümanlık yapmaktadır. 7 sezon gündüz kuşağının Deniz Yıldızı dizisinde oynamıştır.

Hazal Filiz Küçükköse Boyu

Hazal Filiz Küçükköse, 55 kilo ağırlığında ve 1.72 santim boyundadır. İlk dizisi Emir’in Yolu’dur. Burcu Kova olan Hazal Filiz Küçükköse’nin Kara Sevda, Kalbim, Beni Affet, Günahkar ve Deniz Yıldızı gibi dizilerde de rol almıştır.

Hazal Filiz Küçükköse İkizi

Hazal Filiz Küçükköse tek yumurta ikizidir. Birebir aynı ve karşılaştırma yapılabilmektedir. İkizinin ismi Deniz Küçükköse’dir. İkizi oyunculuğu denedi ama bu işi Hazal Filiz Küçükköse kadar istemediği için oyunculuğu bıraktı.

Bunu da Okuyabilirsin...  Eda Şölenci Kimdir? Sevgilisi Kim?

Hazal Filiz Küçükköse ikizi

Hazal Filiz Küçükköse Dizileri

  • Deniz Yıldızı (2009)
  • Beni Affet  ( 2011)
  • Günahkar (2014)
  • Kara Sevda (2015-20179
  • Rüya ( 2017)
  • Mehmed Bir Cihan Fatihi (2018)
  • Zemheri  (2020) 

Hazal Filiz Küçükköse Fotoğrafları 

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak