Kimdir?

Yılmaz Kunt Kimdir?

Son zamanlarda Afilli Aşk dizisi ile büyük popülerlik kazanan Yılmaz Kunt kimdir. Magazin gündemini oldukça sık şekilde işgal etmekte olan Yılmaz Kunt sevgilisi var mı veya evli mi? İşte Yılmaz Kunt’un biyografisi ve hayatı.

Yılmaz Kunt Kimdir Ve Sevgilisi Kim?

19 Kasım 1994 de doğan Yılmaz Kunt doğma büyüme Ankaralıdır. Yılmaz Kunt boy 1.89 m, kilosu ise 80 kg’dır. Akrep burcu olan Yılmaz Kunt’un gerçek sevgilisi yeni edinilen bilgilere göre Sevda Erginci‘dir.

Bunu da Okuyabilirsin...  Toygar Işıklı Kimdir? Kaç Yaşında?

İlaç sektöründe çalışmakta olan bir anne ve reklamcı babanın çocuğudur.

Yılmaz Kunt Eğitim Hayatı

Yılmaz Kunt, Atılım Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde okumaktadır. Kunt’un modellik ya da oyunculuğa hiçbir ilgisi olmamasına rağmen tesadüfen keşfedilmiştir. Daha sonra da Best Model of Turkey yarışmasına başvuru yapmıştır. Yarışmaya kabul edildikten sonra onu keşfetmiş olan Emrah Yıldız ile beraber yoğun çalışma temposuna girmiştir. 2015 de katıldığı Best Model of Turkey yarışmasında erkeklerde birinci seçilmiştir. Böylece profesyonel modellik kariyerine adım atmıştır. Hedefini ise başarılı oyuncu olma yönünde değiştirerek, bu konuda eğitim almaya başlamıştır.

Yılmaz Kunt

Yılmaz Kunt Oynadığı Diziler

Başrollerinde Aslı Bekiroğlu ve Erdal Beşikçioğlu’nun da olduğu Sev Yeter dizisi ile oyunculuğa başlamıştır. Gülümse Yeter dizisinde Sarp Civan karakterini canlandırmıştır. Daha sonra da Güven Hokna, Yetkin Dikinciler, Ali Çatalbaş gibi birçok ismin olduğu Bahtiyar Ölmez dizisinde Ömer karakterine hayat vermiştir. Yılmaz Kunt, 2019 yılında yayınlanan Afilli Aşk dizisinin baş rollerini Çağlar Ertuğrul, Burcu Özberk, Taner Rumeli, Uğur Uzunel, Benian Dönmez ile paylaşmıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Auguste Rodin Kimdir? Hayatı ve Eserleri

Yılmaz Kunt dizide Berk karakterini canlandırmıştır. Berk, dizide Ayşe’nin nişanlısını oynamaktadır. Berk, oldukça çapkın bir karakterdir. Nişanlısı olan Ayşe’nin iyi niyeti ve güzelliğini bir türlü görmeyen Berk’in gözü hep dışarıdadır. Evlenme planları kuran Ayşe’yi bırakarak, başkalarının peşine düşer. Ayşe aldatıldığını duyunca şoka girer. Daha sonra yolu Kerem ile kesişir.

Yılmaz Kunt Sevgilisi

Best Model of Turkey yarışmasının kadınlar bölümünün birincisi olan Yağmur Ayrık ile bir süre aşk yaşamıştır. Kısa bir süre sonra ayrılmıştır. Yılmaz Kunt’un yeni sevgilisi Yasak Elma dizisinin başrol oyuncularından olan Sevda Erginci’dir.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak