Kimdir?

Eren Vurdem Kimdir?

Eren Vurdem 7 Kasım 1988 tarihinde Konya’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuğa ilgisi çocuk yaşlarında başladı. Bu ilgisini eğitim hayatına da taşıyan Eren Vurdem Haliç Üniversitesi Konservatuar Tiyatro bölümünden mezun oldu. Mezun olduktan sonra ilk oyunculuk deneyimini 2009 yılında Hesaplaşma isimli dizi ile yaşadı.

Eren Vurdem oyunculuk kariyeri

Eren Vurdem oyunculuk hayatına ilk olarak 2009 yılında başrollerinde Murat Han, Seda Akman, Rüzgar Erkoçlar ve Gökçe Yanardağ’ın yer aldığı Hesaplaşma dizisi ile başladı. Buradaki ufak rolü ile pek tanınamasa da sonrasında oynadığı projeler ile milyonlara kendini tanıtmayı başardı. Kariyerindeki çıkışı 2017 yılında başrollerinde yer aldığı Söz dizisindeki Ateş Acar karakteriyle yapan Eren Vurdem genç yaşına birçok kaliteli proje sığdırmıştır. Oynadığı diğer diziler ise şöyle;

2012 yılında Şubat dizisinde Muyo karakterini canlandırdı.

2013 yılında Arka Sokaklar dizisinde Osman karakterini konuk oyuncu olarak yer aldı.

2015 yılında İnadına Aşk dizisinde Çınar Barutçu karakterini canlandırdı.

2017 yılında Söz dizisinde Başçavuş Ateş Acar karakterini canlandırdı.

2019 yılında Kuruluş Osman dizisinde Konur Alp karakterini canlandırdı.

Sadece dizilerde değil sinema perdesinde de oldukça başarılı bir kariyere sahip olan Eren Vurdem beyazperdeye 2015 yılında Son Mektup filminde canlandırdığı Erenköy Asker karakteriyle adım attı. Ardından sırasıyla;

2016 yılında Yolculuk filminde oynamıştır.

2017 yılında Sümela’nın Şifresi 3: Cünyor Temel filminde Oğuzubillah karakterini canlandırdı.

2017 yılında Kurt Kapanı dizisinde Yavuz karakterini canlandırdı.

2019 yılında Ne Olur Gitme filminde oynamıştır.

2020 yılında Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filminde rol almıştır.

Sadakatsiz dizisi Mert karakteri 

Son günlerin en çok izlenen dizileri arasında yer alan Kanal D ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz dizisinde Mert karakterini canlandıran Eren Vurdem başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Eren Vurdem başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk, Yeliz Kuvancı, Melis Sezen, Burak Sergen ve Gözde Seda Altuner gibi isimlerin yer aldığı Sadakatsiz dizisiyle milyonlarca kişi tarafından tanınır hale geldi. 

Eren Vurdem evli mi? Sevgilisi kim?

Aşk hayatını oldukça gizli şekilde saklayan ve özel olarak yaşamaya özen gösteren Eren Vurdem’in sevgilisi olup olmadığı konusu da oldukça merak edilen sorulardan biri. Şimdiye dek magazine yansıyan herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır. 

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak