Kimdir?

Demet Şener Kimdir?

 magazin gündeminde oldukça sık yer alan Demet Şener kimdir. Demet Şener evli mi veya sevgilisi var mı? İşte Demet Şener’in biyografisi ve hayatı.

 magazin gündeminde oldukça sık yer alan Demet Şener kimdir. Demet Şener evli mi veya sevgilisi var mı? İşte Demet Şener’in biyografisi ve hayatı.

11 Nisan 1977 tarihinde doğan Demet Şener yaşı 42’dir. Koç burcu Demet Şener’in boyu 1.77 m, kilosu ise 57’dir. Demet Şener gençliği Bursa da geçmiştir. Annesi Naime Şener, babası ise Fikret Şener’dir. Üç kardeşten en küçüğüdür. İki tane Enis ve Ercüment isimlerinde abisi vardır. Nişantaşı Kız Lisesi’nden mezun olmuştur. 1995’de yapılmış olan MissTurkey Güzellik Yarışmasında 1. olmuştur.

15 Temmuz 2005 yılında milli basketbolcu olan İbrahim Kutluay ile Çırağan Sarayı’nda gösterişli bir düğün ile evlenmiş, 19 Ocak 2018 yılında da olaylı bir şekilde boşanmıştır. İbrahim Kutluay ile olan evliliğinden 12 Haziran 2006 yılında doğan İrem isminde bir kızı ve 27 Mart 2009’da doğan Ömer isminde oğlu vardır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Burak Deniz Kimdir?

21 Haziran 2019’da ise sade bir nikah ile Cenk Küpeli ile evlenmiştir. Demet Şener ve Cenk Küpeli’ninnikahı Hotel LesOttomans’ta kıyılmıştır. Çift nikaha yalnızca aileleri ve arkadaşlarını çağırmıştır.

Demet Şener’in Oynadığı Filmler Nelerdir?

Demet Şener oyunculuğa ilk olarak Gani Müjde tarafından yazılıp yönetilen “Kahpe Bizans” filmiyle adım atmıştır. Bu filmde Cem Davran, Mehmet Ali Erbil, Hande Ataizi ve Nurseli İdiz ile beraber rol almıştır. Bu film herkes tarafından çok beğenilmiştir. Daha sonra Mustafa Altıoklar’ın yazıp yönettiği “Asansör” isimli filmde rol almıştır. Bu filmdeki rol arkadaşları Emre Altuğ, Cem Özer, Funda Barın, Mustafa Uğurlu ve Arzu Yanardağ olmuştur.

Ayrıca 1997 yılında Bir Demet Tiyatro ve Böyle mi Olacaktı, 1999’da Kahpe Bizans ve Asansör, 2000’de HemşoTatyana, Gölge Gölge, Aşk Hırsızı ve Reyting Hamdi filmlerinde rol almıştır. HemşoTatyana filminde Okan Bayülgen, Mehmet Ali Erbil, Özlem Yıldız, Sümer Tilmaç ve Yılmaz Köksal ile beraber rol almış ve Tatyana adlı bir Romen fahişeye hayat vermiştir.

Bunu da Okuyabilirsin...  Hasan Ali Yücel'in Hayatı, Kişiliği ve Eserleri

Demet Şener’in Sunuculuk Yaptığı Programlar Nelerdir?

Demet Şener “Şans Direksiyonu” ve “Vip Suare” isimli programların sunuculuğunu yapmıştır.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak