Kimdir?

Sevcan Yaşar kimdir?

Erkenci Kuş dizisinde Aylin Yüksel karakterini oynayan Sevcan Yaşar kimdir? 23. Miss Model Of Turkey birincisi seksi güzel Sevcan Yaşar nerelidir ve kaç yaşında 1990 senesinde dünyaya gözlerini açan Sevcan Yaşar doğma büyüme İzmirlidir. Yeditepe Üniversitesi tiyatro bölümünde eğitimine devam eden Sevcan Türkiye’de düzenlenen 23. Miss Model Of Turkey birinci olmuştur.

23. Miss Model Of Turkey birincisi güzel oyuncu Sevcan Yaşar kimdir? Star TV ekranlarında yayınlanan Erkenci Kuş dizisiyle adeta adından sıkça söz ettiriyor.  Oyuncuk performansı parmak ısırtan Sevcan Yaşar’ın biyografisi ise bir hali merak konusu. İşte oyuncu hakkında öne çıkanlar…

1990 senesinde dünyaya gözlerini açan Sevcan Yaşar doğma büyüme İzmirlidir. Yeditepe Üniversitesi tiyatro bölümünde eğitimine devam eden Sevcan Türkiye’de düzenlenen 23. Miss Model Of Turkey birincisi, Çin’de düzenlenen Miss Model Of World yarışmasında da birincilik almıştır.

Ege Üniversitesi Biyoloji Bölümü’nden mezun olduktan hemen sonra İstanbul’a yerleşmiş ve hayatını burada sürdürmeye başlamıştır.

Şimdilerde ise oyunculuk eğitimine devam ederken Star TV’de yayınlanan yaz dizisi olarak başlayan Erkenci Kuş dizisinde Demet Özdemir, Can Yaman, Öznur Serçeler, Özlem Tokaslan, Berat Yenilmez ile birlikte Emre Divit’in sevgilisi Can Divit’in baş düşmanı Aylin Yüksel karakterini oynamaktadır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Ali Gözüşirin Kimdir?

Güzelliği ile ön plana çıkan Sevcan Yaşar sevgilisi olup olmadığı bilinmemektedir. Sosyal medyada yalnız fotoğraflarıyla dikkat çeken Sevcan Yaşar hakkında gelen yeni bilgileri bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak