Kimdir?

Eda Ece Kimdir? Kaç Yaşında?

Oyunculuğu kadar güzelliği ile de adından sıkça söz ettiren Eda Ece sevgilisi kim? Şu sıralar Yasak Elma dizisinde beraber rol aldığı Onur Tuna ile bir ilişkiye başladığı magazin gündemine bomba gibi düştü. Özel hayatını gizli yaşamak isteyen başarılı oyuncu bu konuda ser veriyor sır vermiyor. Şu sıralar rol aldığı dizinin yüksek reytingleri başarılı oyuncaya birçok iş kapısı açmıştır. Özel hayatıyla gündemde olmak istemeyen oyuncu işiyle anılmak istediğini her fırsatta belirtiyor.

Son dönemlerde yasak elma dizisi ile büyük bir üne kavuşan Eda Ece kimdir? Yüksek bölüm ücretleri ile büyük bir yankı uyandıran Eda Ece evli midir yoksa sevgilisi bulunuyor mu? İşte son dönemlerde magazin gündemini meşgul eden Eda Ece’nin biyografisi ve hayatı;

Eda Ece kaç yaşında? Eda Ece nereli? Gibi soruların cevabını sizler için araştırdık. Başarılı oyuncu 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 3 çocuklu bir ailenin en küçük çocuğudur. Eğitimini İstanbul’da tamamlayan başarılı oyuncu yükseköğrenimini İstanbul Bilgi üniversitesi psikoloji bölümünde tamamlamıştır. İşini yapmaya bir süre ara veren Eda Ece oyunculuğu çok sevdiğini ve kariyerine oyunculukla devam etmek istediğini belirtiyor.

Bunu da Okuyabilirsin...  Barış Manço Kimdir? Kısaca Hayatı

Eda Ece Hakkında 

Oyunculuğu kadar güzelliği ile de adından sıkça söz ettiren Eda Ece sevgilisi Şu sıralar Yasak Elma dizisinde beraber rol aldığı Onur Tuna ile bir ilişkiye başladığı magazin gündemine bomba gibi düştü. Özel hayatını gizli yaşamak isteyen başarılı oyuncu bu konuda ser veriyor sır vermiyor. Şu sıralar rol aldığı dizinin yüksek reytingleri başarılı oyuncaya birçok iş kapısı açmıştır. Özel hayatıyla gündemde olmak istemeyen oyuncu işiyle anılmak istediğini her fırsatta belirtiyor.

Eda Ece’nin Rol Aldığı Diziler

Eda Ece televizyon hayatına pis yedili ve ilişki durumu karışık gibi dizilerle başlamış olup kariyer basamaklarını hızla tırmanmıştır. Beni böyle sev isimli dizi ile devam etmiştir. Son zamanlarda özel bir kanalda reyting rekorları kıran yasak elma dizisinde başrol oynamaktadır. Televizyon hayatı sadece dizi ile sınırlı kalmamış birçok sinema filminde de rol almıştır. 2003 yılında yayınlanan hayat bilgisi dizisinde Sude karakterini canlandırarak konuk oyuncu olarak diziye katılmıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Albert Einstein Kimdir? Hayatı, Bilimsel çalışmaları ve Buluşları

Eda Ece’nin Rol Aldığı Sinema Filmleri

Eda Ece başarılı oyunculuğu ve güzelliği ile birçok sinema filminde rol almıştır. Kocan Kadar Konuş, Kocan Kadar Konuş Diriliş, Kızım İçin, Görümce, Deli Dumrul, Yol Arkadaşım gibi birçok sinema filminde rol almıştır. Sinema hayatında en son olarak Deliha2 isimli filmde rol almıştır.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak