Kimdir?

Aleyna Özgeçen

Herkesin merak ettiği güzel ve başarılı Gülperi’nin Bedriye karakterini canlandırmış olan  Aleyna Özgeçen kimdir? Oyunculuğa ilk olarak nasıl adım atmıştır. Detayları okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aleyna Özgeçen,  Nuran Zengin Manager’de almış olduğu bir senelik sahne eğitimi sonrasında TV dizilerinde görülen ve beyaz perdede başarılı bir rol sergileyen Aleyna Özgeçen genç yaşında başarılara imza atmıştır. 2003 yılında doğan güzel oyuncu 15 yaşında olmasına rağmen güzel işlere imza atmıştır.

Aleyna Özgeçen Nereli

Aleyna Özgeçen başarılı oyunculuğunu, 2018 yılında yayınlanan Müslüm filmindeki Cedye karakteriyle göstermiştir. Bu da Aleyna Özgeçen nereli ya da nerede yaşıyor gibi merak edilen soruların ortaya çıkmasını sağlamıştır. Aleyna Özgeçen doğma büyüme İstanbulludur ve eğitim hayatına da İstanbul’da devam etmektedir.

Bunu da Okuyabilirsin...  İlyas Yalçıntaş Kimdir?

Aleyna Özgeçen Boyu

Her başarılı olan oyuncu da olduğu gibi, Aleyna Özgeçen boyu ve kilosu merak edilen oyunculara arasında yer alır. 160 cm boya sahip olan mavi gözlü güzel oyuncunun fiziği de gayet güzeldir. Oyunculuk kariyerine kısa süre önce başlamış olsa da, yetenekleri ve oyunculuğu ile gözleri doldurmaktadır.

Aleyna Özgeçen Kilo

Aleyna Özgeçen kilo ve boyu uyumlu olan oyuncular arasında yer alır. 160 cm boya sahip olan oyuncunun kilosu ise 56kg’dır. Hem oyunculuğu, hem de fiziksel özellikleriyle dikkat çeken oyuncu, 1 yıllık almış olduğu kamera önü eğitimi sayesinde her gün başarılarına bir yenisi eklemeye devam edeceğe benziyor.

Aleyna Özgeçen Ailesi

Aleyna Özgeçen ailesi hakkında çok fazla bilgiye ulaşılamamıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Deniz Türüç kimdir? Aslen nereli kaç yaşında?

Gülperi Dizisindeki Karakteri

Show Tv’de yayınlanan Bedriye karakteriyle dikkatleri üzerine toplamıştır. Show Tv’nin sevilen dizilerinden olan Gülperi’de Bedriye isimli gözü yükseklerde bir karakteri canlandırır.

Dizide Nurgül Yeşilçay, Timuçin Esen, Ece Sükan Tarık Pabuçcuoğlu gibi başarılı oyuncularında yer aldığı dizide aktif oyunculuğuna devam etmektedir.

Aleyna Özgeçen’in Kariyeri

İlk oyunculuk deneyimini TRT’de yayınlanan Yüz Yıllık Mühür dizisinde 2016 yılında yaşamıştır. Daha sonra kariyeri bir başlangıç göstermiş ve ilerlemiştir. 2018 yılında Müslüm isimli sinema filminde rol alan güzel oyuncu, bugün Gülperi adlı dizide Bedriye karakteriyle oyunculuğuna devam etmektedir.

Kahverengi saçları ve mavi gözleriyle dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncunun aktif bir sosyal medya hayatı da bulunuyor. Sevgilisi olup olmadığı hakkında bilgi olmamasına rağmen, lisedeki eğitimine devam ettiği bilinmektedir.

Bunu da Okuyabilirsin...  Tuğçe Sökesoğlu Kimdir?

2016 yılında yayınlanan Yüz Yıllık Yalnızlık dizisinden sonra 2 sene oyunculuğa ara veren güzel oyuncu ekranlara dönmüş ve sevdiği işi icra eder hale gelmiştir.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak