Kimdir?

Ceyda Ateş Kimdir?

O Hayat Benim dizisindeki başarısı ile adından söz ettiren ve bir süredir televizyon dünyasında bulunmamasına rağmen adından söz ettirmeye devam eden Ceyda Ateş nereli nereli, kaç yaşında?

Ceyda Ateş Kimdir

14 Eylül 1987 Ankara doğumlu olan Ceyda Ateş eğitimini Barış Manço Kültür Merkezinde tamamlamıştır. Yabancı dil olarak İngilizce ve İtalyanca eğitimi aldığı bilinmektedir. 5 yaşındayken bir yarışmada birinci olan Ceyda Ateş erken yaşta başladığı oyunculuk hayatı hakkında zaman zaman pişmanlıklarının olduğundan bahsetmiş olsa da bir zaman sonra alıştığını ve bu meslek için dünyaya geldiğini hissettiğini dile getirmiştir.

Bunu da Okuyabilirsin...  Albert Einstein Kimdir? Hayatı, Bilimsel çalışmaları ve Buluşları

Ceyda Ateş Kimdir? 1 – Ceyda Ateş Kimdir

Ceyda Ateş Eşi

Aşk hayatı ile gündeme çok sık gelmeyi tercih etmeyen ünlü oyuncu Ceyda Ateş Eşi başarılı iş adamı Murat Cevahir ile bir süre birliktelik yaşasa da daha öncesinde fırtınalı bir ilişki yaşadığı ve istenmeyen gelin ilan edilerek ayrıldığı eski sevgilisi ile Ekim 2018 de nikah masasına oturdu.

Ceyda Ateş eşi Buğra Toplusoy’ un ailesinden onay alamayınca bağlarını koparık Miami’ye yerleşmişlerdi. 5 buçuk yıllık ilişkilerini bir ayrı bir barışık geçiren çitf sonunda tüm zorluklara rağmen sade bir nikah töreni ile yurt dışında evlenmişlerdi, düğün törenlerinin 2019 da Türkiye’ de yapılacağı söylentiler arasındaydı.

Ceyda Ateş Rol Aldığı Diziler

Oyunculuk hayatına bir yarışma ile 5 yaşında başlayan Ceyda Ateş devamında ise çocukluk ve gençlik dönemini dönemlerinin oldukça fazla hayran kitlesine sahip plan dizilerinde rol alarak devam etmiştir. 1995 yılında yayına gelen Çiçek Taksi dizisinde Aslı karakterine henüz 9 yaşında iken hayat vermiş ve başarısı ile dikkat çekmeye başlamıştır. Buna takiben 1998 yılında Erguvan Yıllarında aldığı rolden sonra yaklaşık olarak 2016 yılına kadar her yıldaki yapımlarda adından söz ettirmeye başlamıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Tugay Mercan Kimdir?

Oyunculuk başarılarına 2000 yılında yayınlanan Küçük İbo yapımında hayat verdiği Elmas karakteri ile devam eden Ceyda Ateş yine 2000 yıllarında ekranlara gelen Üvey Baba adlı yapımda da yer almıştır. 2001 yıllarında yayınlanan Tatlı Hayat ve Dünya Varmış yapımlarında da adından söz ettiren Ceyda Ateş aralıksız olarak 2002 yılında Yarım Elma ve Bulutbey yapımlarında da rol almıştır.

Her yıl 2 farklı projede bulunan ve yoğun bir tempo ile her projenin aranan oyuncusu olmaya devam eden güzel oyuncu 2003 yılında da Gurbet Kadını ve Hayat Bilgisi gibi dönemin en çok izlenen hatta günümüzde bile adından söz ettiren yapımlarında da bulunmuştur. 2004 yılında kariyerinin zirvesine ulaşarak Gizli Dünyalar, Cennet Mahallesi, Büyük Buluşmalar olmak üzere üç farklı yapımda yer almıştır.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak