Kimdir?

 Ezgi Şenler Kimdir?

Nefes dizisi ile beraber dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Ezgi Şenler kimdir. 26 yaşında olan Ezgi Şenler’in sevgilisi var mıdır, evli midir,boyu ne kadardır, nerelidir gibi magazin dünyasının birçok merak edilen soruları ile işte Ezgi Şenler’in biyografisi.

 Ezgi Şenler  Kimdir ve Nereli?

Oğlak burcu olan Ezgi Şenler 28 Ocak 1993 yılında Ankara’da doğmuştur. Ezgi Şenler’in ailesi sanata fazla düşkün bir ailedir ve kızları daha küçük yaştan itibaren bu düşünce ile büyütmeyi başarmışlardır. Ezgi Şenler boyu 1.68’dir ve Şenler 9 yaşında Ankara Devlet Opera ve Balesi elemelerinde kadroya girmeyi başarmış ve daha küçük yaşta profesyonel bir şekilde dansçılık eğitimini almaya hak kazanmıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Burcu Özberk Kimdir?

Şenler, 11 yaşında Hacettepe Üniversitesi içerisinde bulunan klasik bale bölümüne girmeye hak kazandı ve dansçılık ile ilgili büyük bir kariyer adımını da burada tamamlamaya başladı. Kendisini her geçen dönemde geliştirmeyi başaran Ezgi Şenler, üniversite hayatını Ankara Devlet Konservatuarı’ndan Modern Dans Bölümünden mezun olmuştur.

 Ezgi Şenler Bulunduğu Projeler

Çocukluğundan beri dans hayatında büyük başarılar gösteren Şenler, bununla birlikte tiyatro alanına da yönelmiş ve çok güzel eserlerin ortaya çıkmasında büyük katkıda bulunmuştur. Ezgi Şenler, tiyatro ile ilgilenirken güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ve birçok dizi projesi karşısına sunulmuştur. Şener’in karşısına çıkan ilk dizi projesi Bodrum Masalı adlı bir dizidir.

Şener, ilk almış olduğu dizi teklifini kabul etmiş ve burada Aslı rolüne can vermiştir. Ezgi Şenler bu dizide Şevval Sam, Timuçin Eseri Dalan Çiçek Deniz, Murat Aygen, Alperen Duymaz ve Hilmi Cem İntepe ile birlikte rol almıştır. Bodrum Masalı adlı dizinin ardından Şener, Nefes adlı dizide Mercan karakterine can vermiş ve izleyicileri kendisine bir kez daha hayran bırakmayı sağlamıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Necip Memili Kimdir? Nerelidir

Ezgi Şenler Sevgilisi Kim?

Güzel oyuncu Ezgi Şenler sevgilisi yoktur. Hatta Şener’in adının karıştığı bir aşk dedikodusu dahi gündemde yer almamaktadır. Kova burcu olan Şenler, 55 kilodur ve kahverengi gözlere sahiptir. Hacettepe Üniversitesi’nden mezun olan Ezgi Şenler, küçüklüğünden beri hayal etmiş olduğu bölümden mezun olmuştur.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak