Kimdir?

Kenan Acar Kimdir?

Son dönemlerde magazin gündemini oldukça sık bir şekilde işgal eden Kenan Acar’ın biyografisi ve hayatı.

Kenan Acar Kimdir? 

Kenan Acar, İzmir doğumlu olup çocukluk yıllarını Karşıyaka ve Çeşme’ de geçirmiştir. 3 Mayıs 1990 doğumlu genç oyuncu; 1,91 boyunda ve balık burcudur. Acar, İstanbul Teknik Üniversitesi’nde İşletme Bölümü okurken eğitimini Amerika’da Stella Adler Oyunculuk Stüdyosunda devam ettirmeye karar vermiştir.

Kenan Acar Dizileri 

İlk oyunculuğuna 2014’te yer aldığı Med Cezir dizisinde ki Murat karakteriyle başlayan Acar, daha sonraları yine popüler olan Cesur Yürek ve Gamsız Hayat Dizilerinde de rol almıştır. Kanal D de yer alan Meryem dizisinde başrolü Furkan Andıç, Ayça Ayşin Turan ve Cemal Toktaş’ın paylaştığı dizi de Güçlü rolüyle severlerinin karşısına gelmiştir. Şu an Türkiye’nin en izlenen kanalı TRT 1’de devam etmekte olan Elimi Bırakma dizisine katılan Kenan Acar, oyunculuğuyla izleyenlerini memnun etmektedir.

Bunu da Okuyabilirsin...  İsmet Yılmaz kimdir? Memleketi ve yaşı kaç?

Kenan Acar Sevgilisi?

Kenan Acar Sevgilisi Nişantaşı’nda Açelya Topaloğlu ile görüntülenen Acar, objektiflere yakalanmanın verdiği panikle sevgilisi ile uzaklaşmak zorunda kalmıştır. Lakin ikilinin birlikte ayrılmaları da bu ilişkinin varlığı konusunda kesin kanıtlar sunmaktadır.

 

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak