Kimdir?

Boran Kuzum Kimdir?

Vatanım Sensin dizisinde canlandırdığı Yunan askeri Leon karakteri ile popülerlik kazanan Boran Kuzum kimdir Oyunculuk kariyerinde sürekli yükselen Boran Kuzum sevgilisi bulunuyor mu? İşte Boran Kuzum’ un hayatı, hakkında merak edilen detaylar ve bilinmesi gerekenler.

Boran Kuzum Kimdir?

Boran Kuzum, Başarılı oyuncu 1992 yılında Ankara’ da doğmuştur. Eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Anasanat Dalı’nda almıştır. Terazi burcu olan genç oyuncu, aşkı tanımlarken, değişmeyen güçlü bir duygu olarak gördüğünü belirtiyor. Boran Kuzum boyu sevilenleri tarafından merak edilen bir özelliği oluyor. Boran Kuzum boyu 1,88 metredir.

Bunu da Okuyabilirsin...  Zeynep Elçin Kimdir?

Boran Kuzum Oynadığı Diziler

Boran Kuzum televizyonda ilk olarak 2015 yılında Analar ve Anneler dizisiyle katılmıştır. Bu dizide Binnur Kaya, Okan Yalabık, Hazar Ergüçlü gibi isimlerle birlikte rol almıştır. Ardından 2016 yılında farklı bir projeyle ekranlara gelen oyuncu Muhteşem Yüzyıl Kösem kadrosunda bulunmuştur.

Bu dizide Beren Saat, Ekin Koç, Aslıhan Gürbüz gibi isimlerle birlikte çalışmıştır. En çok beğenilen diziler arasında yer alan Vatanım Sensin dizisinde Leon karakteriyle kariyerinde parlayarak, önemli bir hayran kitlesine sahip olmuştur.

Dizide Leon ve Hilal aşkı ile uzun süre izleyiciyi büyüleyen, Milli Mücadele’nin konu olduğu dizide, Halil Ergenç, Bergüzar Korel, Miray Daner gibi isimlerle birlikte bulunmuştur. Son olarak başrol olarak görev aldığı dizi olan Şahin Tepesi’nde kendisine Zerrin Tekindor, Aybüke Pusat, Ebru Özkan gibi önemli isimlerde eşlik etmiştir.

Bunu da Okuyabilirsin...  Ayşegül Günay Kimdir?

Boran Kuzum  Sevgilisi 

Boran Kuzum sevgilisi var mı sorusunu oldukça merak ediliyor. Genç oyuncunun Ecem Uzun’la bir birlikteliği olmuştu. Ardından ayrılık uzun sürmeden bir başka güzelle magazinciler tarafından yakalanmıştı. Genç oyuncu yanındaki kişinin kız arkadaşı olduğunu açıklamıştı.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak