Kimdir?

Ahmet Öküzcüoğlu Kimdir? Nereli?

Ahmet Öküzcüoğlu, Alaşehir’de Diş hekimliği yapmaktadır.  Nedim ata, Alp adında 2 çoçuğu vardır. 2014 Yılından itibaren Alaşehir belediyesi’de Meclis üyeliği yapmakta olan Öküzcüoğlu 2019 Yerel Seçimlerde Chp Alaşehir belediye başkan adayı olmuştur.

  Alaşehir belediyesi Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu kimdir, nereli, ailesi kim ve kaç yaşında kısaca biyografisi makalemizde yer verilmiştir.

Ahmet Öküzcüoğlu Kimdir?

Ahmet Öküzcüoğlu, 1968 Yılında Manisa’nın Alaşehir ilçesinde doğmuştur. Babası Kahveci nedim olarak bilinmektedir. İlk öğretimini Alaşehir ortaokulunda, Lise eğitimini ise Parasız Yatılı okul sınavını kazanarak  İzmir ATATÜRK Lisesinde tamamlamıştır. Üniversite eğitimini Ege Üniversitesi Diş Hekimliğini ve 2000 yılında ise  Celal Bayar Üniversitesi Alaşehir Meslek Yüksek Okulu Ziraat teknikeri olarak tamamlamıştır. Ahmet Öküzcüoğlu eşi Selen Öküzcüoğlu’dur.

Ahmet Öküzcüoğlu, Alaşehir’de Diş hekimliği yapmaktadır.  Nedim ata, Alp adında 2 çoçuğu vardır. 2014 Yılından itibaren Alaşehir belediyesi’de Meclis üyeliği yapmakta olan Öküzcüoğlu 2019 Yerel Seçimlerde Chp Alaşehir belediye başkanı Seçilmiştir. 

Bunu da Okuyabilirsin...  Börü Ayı Murat kimdir? Nereli ve asıl ismi

İnstagram Hesabı: ahmetokuzcuoglu

Facebook Hesabı:  AhmetOkuzcuoglu

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak