Kimdir?

Kenan İmirzalıoğlu kimdir? Aslen nerelidir?

Yakışıklı dizi ve film oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu kimdir? Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisinde oynayan Kenan İmirzalıoğlu nerelidir? Gerçek yaşı boyu ve eşi…

Kenan İmirzalıoğlu , Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisinde rol alan yakışıklı ve başarılı oyuncu Hakkında Biyografisi ve hayatı.  Kendi gibi oyuncu olan Sinem Kobal’ın eşi olan Kenan İmirzalıoğlu aslen nerelidir ve yaşı kaçtır? İşte oyunculuğu ile adından sıkça söz ettiren Kenan’ın biyografisi ve hayat hikayesi.

Kenan İmirzalıoğlu Kimdir?

Film ve dizi oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu’nun doğum tarihi 18 Haziran 1974’dür. Aslen Ankaralı olan İmirzalıoğlu, üniversite eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi’nde bitirmiştir.

Bunu da Okuyabilirsin...  Ömer Çelik kimdir?

İkizler burcuna sahip olan oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun boyu 1,92 kilosu ise 81’dir Yakışıklılığı nedeniyle bir çok kız hayranı bulunan İmirzalıoğlu kahverengi gözleri ve siyah saçlara sahiptir.

Kenan İmirzalıoğlu Eşi Kim, Çocuğu Var Mı?

Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, kendisi gibi dizi ve film oyuncusu olan Sinem Kobal ile 2016 senesinde dünya evine girmiştir. Magazin dünyasının uzağında mutlu bir evlilik yürütmektedir.

Mankenlik kariyeri 97 senesinde katıldığı Best Model Of Turkey’de birinci olmasıyla hareketlendi. Best Model Of The World’de de birinci seçilmesiyle birlikte dizi ve film teklifleri gelmeye başladı.

İşte Kenan İmirzalıoğlu’nun yer aldığı dizi ve film projeleri

  • 1998 – 2002 seneleri arasında Deli Yürek dizisinde Yusuf Miroğlu karakterini oynadı.
  • 2000 – 2003 seneleri arasında Hayat Bağları dizisinde kendi karakterini oynadı.
  • 2003 – 2005 seneleri arasında Alacakaranlık dizisinde Ferit Çağlayan karakterini oynadı.
  • 2005 – 2007 seneleri arasında Acı Hayat dizisinde Mehmet karakterini oynadı.
  • 2007 senesinde Son Osmanlı: Yandım Ali filminde rol aldı.
  • 2009 – 2011 seneleri arasında Ezel dizisinde Ezel Bayraktar karakterini oynadı.
  • 2010 senesinde Ejden Kapanı filminde rol aldı.
  • 2012 senesinde Uzun Hikaye filminde rol aldı.
  • 2012 – 2015 seneleri arasında Karadayı dizisinde Mahit Kara karakterini oynadı.
  • 2017 senesinde Cingöz Recai filminde rol aldı.
Bunu da Okuyabilirsin...  Tezer Özlü Kimdir? Kısaca Hayatı ve Eserleri

Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Kenan İmirzalıoğlu Hakkında 

[minima-accordion][minima-accordion-item title=”Kenan imirzalıoğlu kaç yaşında?” state=false]Kenan İmirzalıoğlu 18 Haziran 1974 doğumlu 45 Yaşında’dır.[/minima-accordion-item][/minima-accordion] [minima-accordion][minima-accordion-item title=”Kenan imirzalıoğlu babası kim?” state=true]Yakışıklı Oyuncu’nun Babası Mustafa İmirzalıoğlu’dur.[/minima-accordion-item][/minima-accordion] [minima-accordion][minima-accordion-item title=”Kenan imirzalıoğlu nerede doğdu?” state=true]Ankara Üçem [/minima-accordion-item][/minima-accordion] [minima-accordion][minima-accordion-item title=”Kenan imirzalıoğlu eşi kimdir?” state=true]Sinem Kobal [/minima-accordion-item][/minima-accordion] [minima-accordion][minima-accordion-item title=”Kenan imirzalıoğlu hangi okul mezunu?” state=true]Kenan İmirzalıoğlu Yıldız Teknik Üniversitesi Mezunudur.[/minima-accordion-item][/minima-accordion] [minima-accordion][minima-accordion-item title=”Kenan imirzalıoğlu boyu Kaç Cm?” state=true]Kenan imirzalıoğlu boyu 1,92 cm[/minima-accordion-item][/minima-accordion]

Kenan İmirzalıoğlu’nun Fotoğrafları

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak