Kimdir?

Serenay Sarıkaya Kimdir? Sevgilisi Kim?

ürkiye’de oynadığı reklam filmleri, diziler ve katıldığı davetler ile gündemden neredeyse hiç düşmeyen Serenay Sarıkaya kimdir sorusunu merak edenler için işte geçtiğimiz yıl Türkiye’nin ilk internet dizisi olan Fi’de adından söz ettiren Serenay Sarıkaya hakkında detaylı bilgiler; 1 Temmuz 1991 senesinde Ankara’da dünyaya gelmiş olan oyuncu 15 yaşındayken katıldığı bir güzellik yarışması ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

Türkiye’de oynadığı reklam filmleri, diziler ve katıldığı davetler ile gündemden neredeyse hiç düşmeyen Serenay Sarıkaya kimdir sorusunu merak edenler için işte geçtiğimiz yıl Türkiye’nin ilk internet dizisi olan Fi’de adından söz ettiren Serenay Sarıkaya hakkında detaylı bilgiler; 1 Temmuz 1991 senesinde Ankara’da dünyaya gelmiş olan oyuncu 15 yaşındayken katıldığı bir güzellik yarışması ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Aynı sene Plajda adlı bir filmle oyunculuk hayatına başlayan oyuncu daha sonrasında pek çok projede yer almıştır.

Serenay Sarıkaya Hakkında Merak Edilenler

Oyunculuğu,fiziği, oynadığı reklam filmlerinin yanı sıra özel hayatı ile de sıklıkla gündeme gelen bir isim olarak Serenay Sarıkaya sevgilisi Kerem Bürsin ile uzun yıllardır beraber. İlişkileri hakkında pek çok kez basına demeç veren ikilinin uzun yıllardır süren birliktelikleri evliliğe gidecek gibi görünüyor. Aslen Ankaralı olan oyuncunun dünyanın her yerinde hayran kitlesi bulunuyor.

Bunu da Okuyabilirsin...  Erdal Beşikçioğlu Kimdir?

Serenay Sarıkaya’nın Oynadığı Diziler

2008 senesinde Peri Masalı, Paramparça Aşklar ve Limon Ağacı, 2010 senesinde Adanalı ve Lale Devri, 2013 senesinde Medcezir ve 2017 senesinde Fi, Çi, Pi üçlemesi olan internet dizisinde yer alan oyuncu Serenay Sarıkaya boyu ile de en çok merak edilen ünlüler arasında yer alır. 1.75 cm boyunda olan oyuncunun en çok dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi de boyudur ve bu avantajı oyunculukta iyi bir şekilde kullanmaktadır.

Serenay Sarıkaya Rol Aldığı Filmler

İlk olarak 2006 senesinde Şaşkın filmi ile beyaz perdede boy gösteren oyuncu, 2008 senesinde Plajda, 2010 senesinde Ejderhanı Nasıl Eğitirsin filminde seslendirme, 2011 senesinde Hoşçakal ve 2013 senesinde Behzat Ç. Ankara Yanıyor filmlerinde rol almıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Cansu Dere Kimdir?

Özel hayatı,yaptığı işler, katıldığı davetler, kıyafetleri ve daha pek çok hareketi ile magazin gündemini oldukça meşgul eden Serenay Sarıkaya şu günlerde önümüzdeki dönem vizyona girmesi beklenen filmi için çalışmalarını sürdürüyor. Bununla beraber Mavi Jean markasının yüzü olan Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz hafta düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödül töreninde iddialı kıyafeti ile yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak