Kimdir?

Ebru Şahin kimdir? Yaşı kaç ve nereli?

Star TV’de yayınlanan ve cuma akşamlarının reyting sıralamasının lideri olan İstanbullu Gelin dizisinde Burcu karakterini canlandıran Ebru Şahin kimdir? Başarılı dizi ve film oyuncusu Ebru Şahin gerçek yaşı kaçtır ve aslen nerelidir? İşte diziye katılmasıyla bir anda gündem olan Ebru’nun hayatı ve biyografisi

Ebru Şahin, Star TV’de yayınlanan ve cuma akşamlarının reyting sıralamasının lideri olan İstanbullu Gelin dizisinde Burcu karakterini canlandıran  Ebru Şahin Sevgilisi kimdir ve sevgilisinin adı nedir. Başarılı dizi ve film oyuncusu Ebru Şahin gerçek yaşı kaçtır ve aslen nerelidir? İşte diziye katılmasıyla bir anda gündem olan Ebru’nun hayatı ve biyografisi

Ebru Şahin Kimdir Ve Nereli?

Ebru Şahin, Ekranlarının fenomen dizisi İstanbullu Gelin dizisinde Burcu Selimer karakterini canlandıran güzel oyuncu Ebru Şahin 18 Mayıs 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Bunu da Okuyabilirsin...  İnci Ertuğrul kimdir?

Ebru Şahin Boyu

Ebru Şahin boyu  1.70 cm, kilosu ise 54 kg dır. 2015 yılından itibaren çeşitli reklam filmleriyle izlediğimiz genç oyuncu böylece oyunculuk hayatına başlamış olmuştur.

Ebru Şahin Eğitimi

2016 senesinde İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nden mezun olmuştur. Başarılı oyuncu ilk başrolünü 2016 yılında yönetmen koltuğunda Ali Adnan Özgür’ün oturduğu Kan Parası isimli sinema filmiyle yaşamıştır. Sonrasında Fox Tv’de yayınlanan Savaşçı dizisinde Didem karakterine hayat vermiştir.

 

Ebru Şahin Sevgilisi Kim?

Ebru Şahin Sevgilisi olarak Ekin Mert Daymaz  ile görüntülenmiştir. Getiğimiz aylarda Magazin haberlerine göre Ekin Mert Duymaz İle Flört ettiği düşünülüyor.

[minima-related r=”1″ id=”3624″ target=”0″]

Ebru Şahin Rol Aldığı Dizi Ve Filmler

Yine aynı yıl yönetmenliğini Nihat Durak’ın yaptığı Babam isimli sinem filminde başrolleri usta oyuncu Çetin Tekindor, genç oyuncu Melisa Şenolsun, Berker Güven, yakışıklı oyuncu Erkan Kolçak Köstendil gibi isimlerle paylaşmıştır. Güzel oyuncu bu filmde Nilüfer karakteriyle izleyici karşısına çıkmıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Hazal Türesan Kimdir?

2018 yılında başrollerini Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin,Salih Bademci, Güven Murat Akpınar,Dilara Aksüyek gibi isimlerin paylaştığı Star TV ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinde Esma karakterinin gençlik aşkı Garip Selimer’in kızı Burcu Selimer rolüyle izleyiciyle buluşmaktadır.

2019 Yılında Hercai Adlı dizide Başrollerini Akın Akınözü, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan gibi isimlerle  Atv Ekranlarında izleyiciyle buluşmaktadırlar.

 

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak