Kimdir?

Mustafa Kamacı kimdir? Evli mi çocuğu var mı?

Türkiye Cumhuriyet Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın danışmanı olarak görev Mustafa Kamacı kimdir? Sanatçı kimliği ile bilinen Mustafa Kamacı evli mi? Eğitimlerini nerede tamamlandı? Siyasi kariyeri büyük merak konusu olan Mustafa Kamacı’nın biyografisi ve hayatı

Türkiye Cumhuriyet Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın danışmanı olarak görev Mustafa Kamacı kimdir? Sanatçı kimliği ile bilinen Mustafa Kamacı evli mi? İşte çok merak edilen biyografisi ve hayatı

ünlü boksör Cemal Kamacı’nın oğlu olan ve sanatçı kişiliği ile bilinen Mustafa Kamacı üniversite eğitimini bitirene kadar Sakarya’da yaşamıştır. Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden mezun olduktan sonra yüksek lisansını  Bahçeşehir Üniversitesi’nde başarılı bir şekilde tamamlamıştır.

Özel hayatını çok göz önünde yaşamayan Mustafa Kamacı evli ve iki çocuk babasıdır.

Siyasi kariyeri 2005 senesinde başbakanlık müşaviri ve özel kalem müdür yardımcılığı göreviyle başlamıştır.  Şimdilerde Türkiye Cumhuriyet Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın danışmanlığını yapan Mustafa Kamacı aynı zamanda 16 Nisan’da yapılan referandum için bir şarkı besteledi.

Bunu da Okuyabilirsin...  Şeyma Korkmaz Kimdir?

Bir röportajında  kendi gözünden Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı anlatan Kamacı,  “Okuduğum şiirlerde hep Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erduğan’ın vurgusu ve rengini hissederdi dinleyenler, gurur duyardım. Amcam gibi görmenin dışında, kendisiyle şiirle gelen bir iletişimimiz vardı. Kendimi bildim bileli, 5-6 yaşımdan bu yana Tayyip Erdoğan’ı kahramanım olarak görürüm.” şeklinde samimi bir itirafta bulunmuştur.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak