Kimdir?

Berfin Nilsu Aktaş Kimdir?

Kuzey Yıldızı Dizisi ile Ekran karşısına Çıkan Genç Ve Güzel oyuncu  Berfin Nilsu Aktaş kimdir? Kısaca Hayatı ve biyografisi’ni makalemizde bulabilirsiniz. 

Berfin Nilsu Aktaş Kimdir Ve Nereli 

Güzel Oyuncu 1998 Yılında Ankara’da Dünyaya gözlerini Açmıştır. Kısa sürede ilgileri üzerine toplamayı başaran genç oyuncu, çekimleri Ordu’da süren ve eylül ayında ekranlara gelmesi planlanan ‘Kuzey Yıldızı’ isimli dizi ile oyunculuk sektörüne adım atmaya hazırlanmaktadır. Berfin Nilsu Aktaş boyu 1.69, kilosu ise 51’dir.

Berfin Nilsu Aktaş'ın hayatı

Berfin Nilsu Aktaş Kaç Yaşında

Süreç Film imzası taşıyan dizide rol alacak olan güzel oyuncu Berfin Nilsu Aktaş kaç yaşında? 1998 yılında başkent Ankara’da dünya gelmiştir ve henüz 21 yaşındadır. Aktaş ise geleceği son derece parlak olan oyunculuk kariyerinin başındadır. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara’da gördükten sonra, 19 yaşında liseden mezun olmuştur ve 2017 yılında ilk kez bir reklam filminde yer alarak oyunculuğa giriş yapmıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Okan Buruk kimdir? Yaşı kaç memleketi nere?

Berfin Nilsu Aktaş Sevgilisi

Kendisini oyunculuk alanında geliştirmek için Yetenek Evi Sanat Akademisinde bir süre eğitim görmüş ve bu sayede televizyon dizilerinde oynayacak potansiyele erişmiştir. Berfin Nilsu Aktaş sevgilisi konusunda sorulan sorulara ise açıklama getirmeyi tercih etmemiştir.

 

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak