Kimdir?

Pamuk Pars Kimdir?

2017 yılında çıkardığı Azılı Bela isimli şarkı ile gündeme oturan Pamuk Pars kimdir, ne iş yapar merak edilmektedir.

Pamuk Pars Kimdir?

Yeni şarkıcılar arasına adını yazdıran Pamuk Pars 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. Pamuk Pars yaşı 31’dir. Ailesi ile birlikte hala İstanbul’da yaşayan Pamuk Pars boyu 1,67 cm olduğu bilinmektedir. Pamuk Pars lise eğitiminden sonra üniversite eğitimini konservatuarda okuyarak almıştır ve konservatuar mezunudur.

Pamuk Pars Nasıl Tanındı?

Pamuk Pars isminin ekranlarda tanınması Ocak 2012 tarihinde Kanal D ekranlarında yayınlanan Bana Her Şey Yakışır isimli yarışma programı ile olmuştur. Ünlü modacı Cengiz Abazoğlu tarafından gerçekleştirilen yarışma programına yarışmacı olarak katılan Pamuk Pars yarışmada birinci olamasa da kendini ekranlara tanıtmayı başarmıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Ersay Üner kimdir? Memleketi ve asıl yaşı

Pamuk Pars ve İzdivaç Programı     

Yarışma ile tanınan Pamuk Pars’ın isminin asıl gündeme geldiği program ünlü sunucu Esra Erol’un sunumu ile gerçekleşen İzdivaç programına katılması ile olmuştur. Pamuk Pars söz konusu programa kendisine eş arayan Caner Toygar isimli yarışmacıya talip olmak için katılmıştır. Programa katılış tarihi 15 Eylül 2015 olan Pamuk Pars Caner Toygar tarafından kabul edilmedikten sonra kendi taliplerini aramak için programda kalmaya devam etmiştir.

Pamuk Pars Kimdir? 1 – pamuk pars kimdir

Pamuk Pars Sevgilisi

Kendisine talip olarak gelen kişilerle yaşadıkları ile de izdivaç severlerin gündeminde kalmayı başarmıştır. En çok konuşulduğu izdivaç arkadaşı ise programdaki Tarık isimli yarışmacı ile yaşadıkları olmuştur. Programı izleyenler ikilinin bir evlilik yapmasını çok isteseler de aralarında bir evlilik gerçekleşmemiştir. Programın yayınlandığı dönemde İnstagram takipçileri önemli bir sayıya ulaşarak gelin adayının takipçileri ve destekçileri olmuşlardır. Sevgilileri ile program zamanında çok konuşulan Pamuk Pars sevgilisi bulunmamaktadır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Derya Şensoy Kimdir? Sevgilisi Kim?

Pamuk Pars Azılı Bela Şarkısı

Pamuk Pars son olarak 2017 yılında çıkardığı Azılı Bela isimli single ile gündeme gelmiştir. Yıldız Tilbe tarafından yazılmış olan şarkıyı kendi sesiyle yorumlayan Pamuk Pars aynı zamanda Azılı Bela isimli şarkıya klipte çekmiştir. Söz konusu şarkı Pamuk Pars sevenler tarafından dinlenmiştir. Pamuk Pars’tan yeni haberlerde var. Pamuk Pars’ın Youtube kanalında ünlü isimlerle sohbet edeceği bir programa başlayacağı gelen bilgiler arasında bulunmaktadır.

 

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak