Kimdir?

Anıl Tetik

Anıl Tetik,  Survivor yarışması ile birlikte büyük bir popülerlik kazanan Anıl Tetik kimdir? Özellikle 2012 senesinde dahil olduğu Survivor yarışması ile adından söz ettiren Anıl Tetik kaç yaşında ve nerelidir? Bunun yanında oynadığı diziler ve filmler hangileridir? İşte son zamanlarda televizyon ve sosyal medyada adını sıkça duyduğunuz Anıl Tetik’in biyografisi ve hayatı.

Anıl Tetik Kimdir?

Anıl Tetik ismini 2012 yılında katıldığı Survivor yarışmasından tanıyorsunuz. Anıl Tetik tam olarak 1 Temmuz 1991 tarihinde İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde doğmuştur. Kendisinin boyu 1.86 olup kilosu 75 kilodur. Ayrıca burç olarak, yengeç burcu olduğunu söylemekte fayda var.

Bunu da Okuyabilirsin...  Ahmet Eşref Fakıbaba kimdir? Memleketi Yaşı?

Eğitimlerini, Haliç Üniversitesi ile Kadir Has Üniversitesi’de tamamlamıştır. Kadir Has Üniversitesi Amerikan Dili Ve Edebiyatı dikkat çeken eğitim seviyesidir. Anne ve babası Gönül Tetik ve Tuncay Tetik olmaktadır. Baba Turizmci anne ise ev hanımıdır.

Anıl Tetik, biraz acayip olsa da başarılı ve birincilikleri olan motor sporcusudur. Üstelik Türkiye genelinde tam iki kez birincilik elde etmiş bir sporcudur. Hatta Doğu Avrupa’da yapılan şampiyonada birinciliği bile bulunur.

Anıl Tetik  Oynadığı Diziler ve Filmler

Anıl Tetik 2012’de Survivor yarışmasından hemen sonra aynı yıl ‘Alemin Kralı’ dizisinde oynadı. Bu diziden dört yıl sonra, bir sinema filmi ile izleyici karşısına çıktı. ‘Görümce’ isimli filmde ‘Ajans Çalışanı’ olarak rol aldı.

Bunu da Okuyabilirsin...  İnci Ertuğrul kimdir?

Sonrasında yine aynı yıl ‘Hayat Bazen Tatlıdır’ dizisinde ‘Koray’ karakterine hayat verdi. Bir sonraki yıl 2017’de ‘Kızlarım İçin’ dizisinde ‘Egemen’ rolünü oynadı. İki yıl sonra 2019’da yine ‘Tek Yürek’ dizisinde ‘Yusuf’ karakterini canlandırdı.

Anıl Tetik Nereli?

Anıl Tetik her ne kadar İstanbul doğumlu olsa da Kırklareli’lidir. Anne ve baba tarafından bu böyledir. Çoğu kez, Küçükçekmece doğumlu olduğu ön plandadır. Öyle de sanılır. Nitekim o memleket olarak Kırklareli kentindendir.

Anıl Tetik Sevgilisi Kim?

Anıl Tetik’in sevgilisi, 2019 yılından itibaren Yasmin Erbil’den başkası değildir .Yasmin Erbil sizlere biraz tanıdık gelebilir. Yasmin Erbil ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in kızıdır. Ayrıca oyuncu Nergis Kumbasar’ın da kızıdır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Doğaç Yıldız kimdir? Nereli ve yaşı kaçtır?

 

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak