Kimdir?

Ümit Kantarcılar Kimdir?

Son zamanlarda Vuslat dizisi ile beraber büyük bir popülerlik kazanan Ümit Kantarcılar kimdir?  Büyük yankı uyandıran Ümit Kantarcılar’ın sevgilisi kim veya evli midir? İşte son zamanlarda magazin gündeminde çok fazla yer alan Ümit Kantarcılar’ın biyografisi ve hayatı.

Ümit Kantarcılar Kimdir?

10 Ekim 1987 de doğan Ümit Kantarcılar doğma büyüme Antalyalıdır. Ümit Kantarcılar boyu 1.87 m, kilosu ise 76 kg’dır. Terazi burcu olan Ümit Kantarcılar eşi Gamze Topuz’du. Fakat 2016 yılında Gamze Topuz’dan ayrılmıştır. Lise eğitiminden sonra devlet tiyatrolarında çalışmaya başlamıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  İrem Sak Kimdir? Sevgilisi Kim?

18 yaşındayken Antalya Belediyesi Tiyatrosu’nda sergilenmiş olan “Midirfillik” isimli oyunda rol almış ve ödül kazanmıştır. Oyunculuk kariyerini daha ileri taşımak için İstanbul’a yerleşip, Müjdat Gezen Konservatuarı’na girmiştir.

Ümit Kantarcılar’ın Oynadığı Tiyatrolar

Midirfillik- Antalya Belediye Tiyatrosu, Sahte Kahramanlar- Antalya Belediyesi Tiyatrosu, Düdüklü Kıymalı Bamya- Antalya Belediyesi Tiyatrosu, Artiz Mektebi- Müjdat Gezen Konservatuarı, Yarışmalar Kabare- Müjdat Gezen Tiyatrosu, Gazinoda Aşk Başkadır- Müjdat Gezen Tiyatrosu, Tanımadığım Adamlar- Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu, İçimdeki Timsah- Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu, Bir Sen Kaldın Yalnızlık Gelince- Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu, Yalı Çapkını- Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu, Bilgiozetim.com Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu ve İki İleri Bir Geri- Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu’dur.

Ümit Kantarcılar’ın Rol Aldığı Diziler

2006 yılında Hayat Türküsü dizisinde Cengiz, 2006 İki Aile dizisinde Can, 2010-2011 de Küçük Sırlar dizisinde Erkan, 2010-2011 de Yerden Yüksek dizisinde Anıl, 2010 Çakıl Taşları dizisinde Ekrem, 2012-2013 de Pis Yedili dizisinde Ceyhun karakterini canlandırmıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Gazali Kimdir? Kısaca Hayatı ve Eserleri

2012 Babalar ve Evlatlar,2015 Şehrin Melekleri dizisinde Gürkan Akad, 2016 Kaçın Kurası dizisinde Aras, 2017 Kanatsız Kuşlar dizisinde Onur karakterini canlandırmıştır. Şuanda ise başrollerini Kadir Doğulu, Devrim Özkan ve Mehmet Özgür’ün paylaştığı Vuslat dizisinde rol almaktadır.

Ümit Kantarcılar dizide Kerem karakterine hayat vermektedir. Kerem, küçük yaşta anne ve babasını kaybetmiş ve Korkmazer ailesine evlatlık olarak verilmiştir. Gerçek ailesini Korkmazerler olarak bilen Kerem, gerçeği acı bir şekilde öğrenir ve intikam için harekete geçer. Kerem tedirgin, zeki ve oldukça yetenekli biridir. İçinde ise oldukça karanlık biridir.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak