2017 yılıyla birlikte bilet fiyatlarında indirim kampanyaları hızlandı. Hava yolu şirketleri, Uçak biletlerini yurt içinde 49,99 liradan, yurt dışında ise 34,99 dolardan başlayan fiyatlarla sunuyor…

THY, 8 Şubat’ta yaptığı indirim duyurusunda cazip imkanlar sunuyor.  Şirket İsveç, Norveç, Danimarka, Finlandiya, Letonya, Litvanya ve Estonya’ya gidiş-dönüş her şey dahil 119 dolardan başlayan fiyatlarla uçuş imkanı sunmakta.

Yurt içi Uçuşların Tümünde Fiyatlar  66 Liradan Başlıyor

Türk Hava Yolları, yolcularına, ocakta düzenlediği yurt içi erken rezervasyon kampanyasıyla Türkiye içi tüm uçuşlarda 66 liradan başlayan fiyatlarla seyahat imkanı sundu. Sınırlı sayıda koltuk için geçerli indirimden yararlanmak isteyen yolcular, 17-22 Ocak’ta satın aldıkları biletlerle 1 Mart-20 Haziran’da uçma şansına sahip oldu.

İlginizi Çekebilir.  Turizm Nedir? Ülke Ekonomisine Katkısı Nelerdir?

Pegasus’tan %25 İndirim

Pegasus, biletlerini 12-14 Ocak’ta alan müşterilerine, 7 Şubat-22 Haziran arasında yapacakları tüm uçuşlarda yüzde 25 indirim yapacağını duyurdu.

16-19 Ocak’ta bilet alan misafirlerinin 7 Şubat-22 Haziran’da Balkanlar’da 7 noktaya gerçekleştireceği uçuşlarda 34,99 dolardan başlayan fiyatlarla uçabileceğini duyuran şirket, biletlerini 20-22 Ocak’ta alan tüm misafirlerine, 21 Şubat-22 Haziran’da yurt dışına yapacakları uçuşlarda yüzde 20 indirimli fiyatlarla uçuş fırsatı sağladı.

Pegasus’tan özel bahar kampanyası:
Kampanya kapsamında biletlerini 25-28 Ocak’ta alan tüm misafirlerine, 1 Mart-22 Haziran’daki yurt içi uçuşlarını 49,99 liradan başlayan fiyatlarla gerçekleştirme fırsatı verdi.


Pegasus, 7 ve 8 Şubat’ta bilet alan misafirlerine, 15 Mart-22 Haziran döneminde salı ve çarşamba günleri yapacakları tüm yurt içi uçuşlarda yüzde 50 indirimli uçma imkanı sunarken, “Uç Uç Günleri” kampanyası kapsamında da bu ay içinde Pegasus Plus Kart sahipleri yüzde 40, Pegasus Plus üyeleri yüzde 30, diğer tüm misafirler de yüzde 20 indirimli uçacak.

İlginizi Çekebilir.  Teknolojinin Tatil Sektörüne Etkileri

BUSINESS CLASS KAMPANYASI

Atlasglobal, 10 Şubat’a kadar alınan ve 15 Haziran’a kadar gerçekleşen Atlasglobal tarifeli gidiş-dönüş kampanyası… Kişinev ve Tiflis’e, business class her şey dahil gidiş-dönüş 399 dolardan başlayan fiyatlarla…

Atlasglobal, 18 Ocak’ta duyurduğu bir başka kampanya kapsamında Rusya’nın bazı kentlerine gidiş-dönüş uçak biletini 139 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sundu. 8-14 Şubat’ta Bank’O Atlas kart başvurusu yapanlara yurt dışı uçuşlarında yüzde 50 indirim fırsatı…

Mart ayından itibaren Belgrad’a gidiş-dönüş fiyatı 139 dolar…
Atlasglobal, 31 Mart ‘a kadar alınan, 25 Nisan-14 Haziran ve 22 Ağustos-29 Eylül dönemindeki Hamburg ve Düsseldorf çıkışlı gidiş-dönüş seferlerinde business class biletlerin fiyatlarını 399 avrodan başlatıyor.

Bu Yazı Ne Kadar Faydalı Oldu?
Bu Yazı Faydalı İse Puanlayabilirsiniz!
[Toplam: Ortalama: ]
İlginizi Çekebilir.  Vizesiz Gezebileceğiniz Yakın Ülkeler

Yorumlar

Yorumlar