Kimdir?

Tugay Mercan Kimdir?

Yetenekli oyunculuğu ile birlikte özellikle televizyon dünyasında 2008 yılından bu yana yer almış olan Tugay Mercan kaç yaşında sorusu özellikle merak edilirken, 1982 doğumlu olan oyuncu tiyatro oyunculuğu ile başlayan kariyerini günümüzde TV oyunculuğu ile birlikte devam ettiriyor.

Dizi ve film yapımlarında başarılı oyunculuğuyla ilgi çeken Tugay Mercan aslen nerelidir, yaşı nedir ve sevgilisi var mıdır? İşte son yıllarda başarılı oyunculuğuyla ilgi çeken Tugay Mercan hakkında aradığınız tüm bilgiler.

Tugay Mercan Kaç Yaşında Ve Nereli?

Yetenekli oyunculuğu ile birlikte özellikle televizyon dünyasında 2008 yılından bu yana yer almış olan Tugay Mercan kaç yaşında sorusu özellikle merak edilirken, 1982 doğumlu olan oyuncu tiyatro oyunculuğu ile başlayan kariyerini günümüzde TV oyunculuğu ile birlikte devam ettiriyor. Merak edilen diğer bir konu olarak Tugay Mercan nereli sorusu için İstanbul doğumlu olan oyuncu, Haliç Üniversitesi tiyatro ve oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Sonrasında Bakırköy Belediye Tiyatroları’nda oyunculuğa başlaması ile birlikte ilk defa 2008 yılında Kollama dizisinde aldığı rol ile seyirci karşısına çıkarken, 2009 yılında Es Es dizisinde Bahadır İnce rolüyle beğeni kazanmıştır. Bir sonraki dönem 2012 yılında yayınlanan meşhur Suskunlar dizisinde Zeki(Yanık) karakterini canlandıran Mercan birçok farklı yapımda rol almıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Neyzen Tevfik Kimdir?

Yakışıklı Oyuncu Tugay Mercan Sevgilisi Kim?

Özellikle son yıllarda rol aldığı dizilerde düzgün fiziği ve başarılı oyunculuğu ile ilgi çeken oyuncu için Tugay Mercan boyu konusunda genç bayanlar araştırma yapmaktadır. 35 yaşında olan oyuncu 1.73 boyu ile ortalama olarak Türkiye’deki erkek oyuncular arasında yer alırken, daha önceki yıllarda rol aldığı Tatar Ramazan, A.Ş.K. ve Asla Vazgeçmem gibi yapımlar ile birlikte 2018 sezonunda TV8 kanalında yayınlanmakta olan Kızım dizisinde Uğur karakterini canlandırıyor. Özellikle merak edilen konuların başında Tugay Mercan sevgilisi kim konusu da yer alırken, ünlü oyuncu geçtiğimiz yıl oyuncu Ekin Türkmen ile uzun süreli birlikteliğini tamamladı. Şu an ünlü oyuncunun adı birçok farklı kişiyle birlikte anılıyor.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak